Cykliczna aktualizacja SaldeoSMART 1-82

Jesienna aktualizacja SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Jesień w pełni zawitała w naszych stronach. Nowe logo aplikacji SaldeoSMART to nie jedyna zmiana, którą zaplanowaliśmy. Jest już dostępna kolejna cykliczna aktualizacja programu, a w niej przydatne funkcje dla każdego z Pakietów SaldeoSMART.

Tradycyjnie już wprowadzone zmiany przestawiamy na liście podzielone wg poszczególnych Pakietów SaldeoSMART. Spora część wprowadzonych funkcji powstała z inicjatywy naszych Klientów, którzy chętnie dzielą się swoimi wnioskami. W ten sposób aplikacja jest dopasowana do ich potrzeb.

Nowości dostępne dla każdego Pakietu

1. Rozwinięcie generowanego w SaldeoSMART pliku Excel dla dokumentów i faktur o dodatkowe pola, które ułatwiają użytkownikom aplikacji analizę danych.

2. Zbiorcze zmiany na liście użytkowników – od tej pory firmy, które mają wielu Użytkowników w aplikacji będą mogły szybko zmienić lub dodać ustawienia dla Użytkowników, czyli dostęp do firm, przydzielanie do grup czy widoczności typów.

Pakiety Odczytywanie Dokumentów i Obieg Dokumentów

Zmiany dla Odczytywania wyciągów bankowych:

1. dostęp do funkcjonalności odczytywania wyciągów dla dwóch kolejnych programów: WF-FaKir oraz enova xml (w ramach dodatku integracyjnego),

2. zbiorcze zmiany na liście transakcji – aby przyspieszyć pracę nad obróbką odczytanych transakcji bankowych z wyciągu, przygotowana została funkcja zmian zbiorczych, dostępna do tej pory dla dokumentów i faktur.

Zmiany dla Pakietu Komunikacja z Klientem

1. Optymalizacja działania listy faktur i rachunków:

  • sumowanie zaznaczonych faktur/ rachunków oraz suma kwoty pozostałej do zapłaty,
  • domyślne ustawienia faktura VAT marża lub metoda kasowa – funkcja dostępna w Ustawieniach Faktur/ Rachunków zapamiętuje wybrany typ i stosuje go do wystawianych w aplikacji faktur.

2. Komentarz od księgowości podczas wysyłania rozliczenia księgowego – w formularzu wysyłania rozliczenia można dodać własny komentarz dla klienta, który zostanie wysłany razem z mailem z rozliczeniem księgowym, a także będzie widoczny w detalach rozliczenia w aplikacji.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
SaldeoSMART jednym z wystawców ELO ECM Kongres
Następny
Twoi klienci też pokochają SaldeoSMART!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *