Eksport rozrachunków do Comarch ERP Optima

Eksport transakcji wraz z rozliczeniami w SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Praca w księgowości zmienia się znacząco na przestrzeni lat, a wraz z nią wzrasta potrzeba automatyzacji. Ręczne łączenie transakcji z dokumentami wkrótce stanie się rzadkością. Świadomi rosnącej potrzeby rozwoju eksportu rozrachunków do programów finansowo-księgowych intensywnie pracujemy nad integracjami.

Automatyzacja rozrachunków w SaldeoSMART

Sprawdź, jak działa najnowsza funkcja SaldeoSMART, która automatyzuje procesy rozliczeniowe, pozwalając ci skoncentrować się na rozwoju twojego biznesu. Śledź stan finansów w czasie rzeczywistym i automatyzuj pobieranie transakcji bezpośrednio z twojego rachunku bankowego, a następnie wyeksportuj połączone dokumenty do programów finansowo – księgowych.

Eksport połączonych transakcji z dokumentami możliwy jest do:

  • Insert z wykorzystaniem dodatku eBIT
  • Wapro
  • enova365
  • Symfonii Finanse i Księgowość
  • Comarch ERP Optima


Zyskaj płynność w zarządzaniu finansami, eliminując potrzebę ręcznego przenoszenia danych. Dzięki SaldeoSMART masz dostęp do danych finansowych na bieżąco.

Jak wykonać eksport rozrachunków do Comarch ERP Optima?

Pracujesz w systemie Comarch ERP Optima i zależy ci na optymalizacji pracy z rozrachunkami? SaldeoSMART pozwoli Ci zaoszczędzić czas poświęcony na ręczne łączenie transakcji z dokumentami. Zapoznaj się z filmikiem instruktażowym, który przygotowaliśmy i eksportuj rozrachunki wprost do swojego programu.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Nowe wymogi BHP od 17 maja 2024 roku!
Następny
Nowa, pełna lista faktur dla kont typu biuro już w SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *