Nowości w Saldeo – jesień 2015

Udostępnij:
0
(0)

Celem Saldeo jest optymalizacja pracy i usprawnienie działania firm. Zbiorcze działania na fakturach to tylko jedna z funkcji, które wprowadziliśmy z jesienną aktualizacją jako nowości w Saldeo. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi nowościami, z których każda wspiera Przedsiębiorców w rozwoju ich działalności.

 1. Zbiorcze wysyłanie faktur mailem.
  Wiemy, że nasi Użytkownicy bardzo lubią działania zbiorcze. W związku z tym została dodana opcja zbiorczego wysyłania wielu faktur mailem.
  Obecnie każdą wystawioną w Saldeo fakturę można wysłać mailem do kontrahenta podczas jej dodawania lub edycji. Jeśli nie chcemy tego robić w momencie tworzenia faktury możemy wystawić dowolną liczbę faktur, a następnie na Liście faktur zaznaczyć wybrane i zbiorczo wysłać wszystkie faktury mailem do wielu kontrahentów.
 2. Zbiorcze oznaczanie faktur jako zapłacone.
  Ważną częścią Saldeo jest kontrola płatności faktur sprzedażowych. Teraz możemy zaznaczyć na liście kilka faktur, dla których płatności wpłynęły i zbiorczo oznaczyć je jako zapłacone.
  Ta funkcja jest dostępna z poziomu Listy Faktur.
 3. Wystawienie faktur z datą dostawy / wykonania usługi jako przedział czasu.
  Dla wystawiania faktur w Saldeo pojawiła się także opcja wskazania daty dostawy/ wykonania usługi jako przedziału dat. To umożliwi wystawienie faktur za usługi ciągłe.
 4. Załączniki w rozliczeniu księgowym.
  W aktualizacji poszerzona została także funkcjonalność związana z przekazywaniem przez biuro rachunkowe rozliczenia księgowe. Obecnie biuro ma możliwość dodania do rozliczenia dodatkowych dokumentów, np. deklaracji czy dodatkowych zestawień.
  Załączniki będą widoczne w szczegółach rozliczenia w Saldeo.
 5. Generowanie przelewów w standardzie BZ WBK.
  Dla tych Firm, które korzystają z Saldeo w formie archiwum dokumentów pojawiła się możliwość generowania elektronicznych przelewów w formacie banku BZ WBK. Format przelewów ustawiany jest po stronie księgowości, więc prosimy o kontakt z biurem tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z nowego formatu.
  Dotychczasowy format przelewów (Elixir0) jest dostępny bez zmian.

Mamy nadzieję, że wprowadzone funkcje będą przydatne w codziennej pracy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Nowości w Obiegu dokumentów SaldeoSMART – wrzesień 2015
Następny
Controlling, czyli jak nowocześnie zarządzać firmą

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *