Nowości w Obiegu dokumentów SaldeoSMART – wrzesień 2015

Udostępnij:
0
(0)

Dokładamy starań, aby praca z SaldeoSMART była efektywna i skuteczna. Dlatego jedną z nowości w Obiegu Dokumentów jest prezentacja graficzna etapu, na którym znajduje się dokument. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi zmianami w Obiegu Dokumentów SaldeoSMART.

 1. Zbiorcze przenoszenie dokumentów do następnego etapu.
  Z poziomu listy dokumentów (Dokumenty → Lista dokumentów lub Moje dokumenty) można wybrać dokumenty, które zbiorczo zostaną przeniesione do innego etapu. Funkcja dostępna jest pod przyciskiem „Zmień wybrane” nad listą z dokumentami. W ten sposób szybko można przekazać do kolejnego etapu te dokumentu, które nie wymagają szczegółowego sprawdzania.
  Opcja ta będzie możliwa w przypadku, gdy pozostałe ustawienia obiegu nie wymuszą wpisania dodatkowych informacji do przenoszonego dokumentu.
 2. Prezentacja graficzna, na jakim etapie znajduje się dokument.
  Na podstawie analizy wdrożeń Obiegu Dokumentów zobaczyliśmy, że bardzo ważne w codziennej pracy jest sprawdzanie na jakim etapie znajduje się dokument. Dlatego na detalach dokumentu pojawiła się nowa zakładka „Obieg”, której na grafie całego obiegu zaznaczony jest etap danego dokumentu.
 3. Możliwość dodania nowego etapu do istniejącego obiegu.
  Do istniejących obiegów dokumentów istnieje obecnie możliwość dodania nowego etapu z poziomu konta administratora. Wchodząc w opcję Konfiguracja → Obiegi dokumentów → wybrany obieg nad tabelą z etapami pojawił się przycisk +Dodaj.

Mamy nadzieję, że wprowadzone funkcje będą przydatne i pomocne w codziennej pracy z SaldeoSMART.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jesienna aktualizacja Saldeo i SaldeoSMART – wrzesień 2015
Następny
Nowości w Saldeo – jesień 2015

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *