Dodawanie zdjęć dokumentów w aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

Najnowsza aktualizacja niesie ze sobą wyczekiwaną zmianę – możliwość dodania dokumentów w formacie jpg oraz png bezpośrednio z telefonu. Zaktualizuj aplikację na swoim telefonie już teraz!

Dodawanie plików jpg i png

Wiemy, że wiele osób czekało na tę aktualizację. Od tej wersji aplikacji możesz już załączyć zdjęcie dokumentu bezpośrednio z telefonu do naszej aplikacji SaldeoSMART. A co również ważne, jesteś w stanie dodać więcej niż 1 plik – umożliwiamy szybkie dodanie do 10 plików. Od razu też przydzielisz je do odpowiedniego typu, aby zautomatyzować obieg dokumentu.

Dodawanie do 10 plików

Aktualizacja obejmuje również możliwość dodania do 10 plików na raz. Znacznie usprawni to proces dostarczania dokumentów do księgowości. Również w tym wypadku dla grupy dokumentów można dodać odpowiedni typ. Jeśli posiadasz pakiet Ekspert to z pewnością przyśpieszy to obieg dokumentów w firmie.

Szybkie wysyłanie dokumentu

Wraz z aktualizacją pojawiła się też możliwość przesyłania pliku w systemie Android wprost w SaldeoSMART (iOS będzie obsługiwany w kolejnej wersji aplikacji). Nie musisz wchodzić do aplikacji, aby dodać właściwy dokument. Wystarczy, że bezpośrednio z obrazu dokumentu klikniesz ikonkę „udostępnij”. Pamiętaj, że musi być on w formacie jpg lub png.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Zmiany w podatkach po odwołaniu stanu zagrożenia epidemicznego – co zmieni się w podatkach?
Następny
Kim jest doradca podatkowy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *