Aktualizacja SaldeoSMART – materiały dla klientów

Aktualizacja SaldeoSMART – materiały dla klientów

Udostępnij:
0
(0)

W tej aktualizacji SaldeoSMART wprowadziliśmy kilka nowości, na które czekali nasi klienci. Oprócz rozbudowy modułu Kadry o import pracowników z Excel czy zmian w nadawcy maili z powiadomieniami, warto wspomnieć o zmianie w prezentacji instrukcji. Zamiast dotychczasowych klientów udostępniliśmy dysk, w którym zebrane są wszystkie dostępne materiały.

Materiały dla klientów SaldeoSMART

Ważną zmianą dotyczącą wszystkich Użytkowników jest nowa forma prezentacji instrukcji. Link przekieruje Państwa na dysk, w którym oprócz instrukcji dostępne są także prezentacje z informacjami o SaldeoSMART, materiały graficzne, w tym przygotowane specjalnie na tę okazję grafiki na www – „Pracuję z SaldeoSMART”. Zachęcamy do ich wykorzystania.

W tym folderze mają Państwo także dostęp do zestawienia aktualizacji z wszystkimi zmianami wprowadzanymi dla poszczególnych Pakietów. To zestawienie tych informacji, które publikowane są także na Blogu SaldeoSMART.

Odczytywanie Dokumentów

Nowe algorytmy odczytywania danych

W tej aktualizacji prace dotyczyły danych z cyframi, czyli kwot (faktury polskie i zagraniczne) oraz dat wystawienia i dostawy.

Odczytywanie wyciągów bankowych

  • Nowym bankiem, którego wyciągi są odczytywane jest Deutsche Bank.
  • Zbiorcze usuwanie transakcji bankowych – dostępne w ramach opcji „Zmień wybrane” nad Listą transakcji.

Komunikacja z Klientem

Import pracowników do modułu Kadry z pliku xls

Lista pracowników została rozbudowana o możliwość importu pracowników z pliku Excel. Po wejściu na formularz importu pracowników (dostępny nad Listą Pracowników) należy najpierw pobrać wzór pliku Excel, wypełnić go zgodnie z wytycznymi a następnie zaimportować.

Blokowanie faktur wystawionych przez Klienta

Na Liście faktur sprzedażowych została dodana funkcja, która umożliwia zablokowanie/ odblokowanie wybranych faktur z listy. Jest ona dostępna w ramach opcji „Zmiany zbiorcze” nad listą faktur. Dzięki temu, w trakcie miesiąca, księgowy może uniemożliwić edycją Klientowi, tych faktur sprzedażowych, które już zaimportował w programie księgowym.

Zmiana nadawcy w mailach z powiadomieniami

Zamiast dotychczasowej formy nadawcy „Komunikat SaldeoSMART” w skrzynce pocztowej odbiorcy wiadomości prezentowana będzie pełna nazwa firmy, która wysyła tego maila. Dotyczy to wiadomości mailowych wysyłanych z: wystawionymi fakturami, rachunkami, przypomnienia o płatności, wezwanie do zapłaty.

Zmiany w integracjach z programami księgowymi

Symfonia – znacznik jako wymiar. Dzięki tej zmianie Użytkownicy pracujący na programie Symfonia będą mogli ustawiać na dokumentach różne znaczniki. Dotychczasową funkcję Znacznika ustawianego w Parametrach integracji zastąpiła opcja wskazania tam wymiaru. Wartości wybierane bezpośrednio na stronie edycji dokumentu dla tego wymiaru, będą przenoszone do programu jako znaczniki na dokumentach.

Buchalter – obsługa faktur z odwrotnym obciążeniem oraz zmiany w korekcie kwoty VAT niepodlegającej odliczeniu.

Comarch ERP Optima – wiązanie konta bankowego kontrahenta z bazą programu księgowego.

Aktualizacja SaldeoSMART Zobacz także zmiany wprowadzone w poprzedniej aktualizacji SaldeoSMART.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Program Polska Bezgotówkowa – sprawdź, czy Twoja firma może otrzymać darmowe terminale płatnicze!
Następny
Logotyp twojej firmy – o czym pamiętać, przy jego zamawianiu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *