Aktualizacja SaldeoSMART 2.9 – filtrowanie Listy Firm

Aktualizacja SaldeoSMART – filtrowanie Listy Firm

Udostępnij:
0
(0)

W drugiej z wakacyjnych aktualizacji dodaliśmy filtrowanie Listy Firm – to zmiana, która dotyczy wszystkich Użytkowników SaldeoSMART. W Odczytywaniu Dokumentów rozbudowaliśmy raport Rozrachunki z Kontrahentami o dodatkowe kolumny z informacjami oraz dodaliśmy ciekawą, nową funkcję. Na etapie edycji dokumentu można szybko podejrzeć ostatnie dokumenty od danego kontrahenta.

Filtrowanie Listy Firm

Listę Firm, z której korzystają wszyscy Użytkownicy SaldeoSMART, rozwinęliśmy o filtry. Firmy można filtrować nie tylko po nazwie, ale także po adresie, numerze NIP, statusie, włączonym module lub Pakiecie. Zmiana ma na celu ułatwienie zarządzania firmami w SaldeoSMART.

Odczytywanie Dokumentów

Rozwój algorytmów odczytywania

Kontynuowaliśmy prace nad odczytem numerów dokumentów, daty wystawienia oraz kwot brutto.

Rozbudowa raportu Rozrachunki z Kontrahentami

Raport rozbudowaliśmy o dwie istotne w analizie informacje, czyli liczbę faktur, z których pochodzą należności/ zobowiązania oraz liczbę miesięcy, z których pochodzą należności/ zobowiązania. To szczególnie ważne w przypadku zobowiązań, gdyż widać, czy prezentowana kwota dotyczy jednej faktury czy większej liczby oraz z jakiego okresu one są.

Podgląd dokumentów od kontrahenta na detalach dokumentów

Na stronie edycji dokumentu w sekcji Podsumowanie dodaliśmy nową ikonę – kliknięcie w tę ikonę wyświetla ostatnie faktury od tego kontrahenta. Lista wyświetlonych dokumentów jest zawężona do ostatniego roku i danego typu dokumentu. W ten sposób można szybko podejrzeć, jak kategoryzowane były inne dokumenty od tego kontrahenta.

Zmiany w filtrach na Liście Dokumentów

Wyszukiwanie dokumentów po kategorii zamieniliśmy na wyszukiwanie po dowolnej liczbie zaznaczonych kategorii. Mechanizm dotyczy kategorii głównych, nie kategorii na pozycjach.

Komunikacja z Klientem

Lista Uwag do faktury

Dodaną w poprzedniej aktualizacji Listę ze zdefiniowanymi Uwagami do faktur rozbudowaliśmy o funkcję edycji oraz usuwania poszczególnych uwag. Usunięcie uwagi z listy nie spowoduje jej usunięcia z faktur, na których była ustawiona – ta uwaga nie będzie jednak podpowiadana podczas wystawiania nowych faktur.

Aktualizacja – split payment dla przelewów w SaldeoSMART Sprawdź nowości z poprzedniej aktualizacji SaldeoSMART – m.in. statystyki uruchomionych modułów i Pakietów na Liście Firm oraz listę Uwag do faktur

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
SaldeoSMART partnerem Konferencji Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL
Następny
System poleceń pracowniczych w Twojej firmie – dlaczego warto go wdrożyć?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *