Aktualizacja SaldeoSMART 2.45– powiadomienia push w przeglądarce o podatkach i ZUS

Aktualizacja – powiadomienia push w przeglądarce o podatkach i ZUS

Udostępnij:
0
(0)

W tej aktualizacji prezentujemy nowość, nad którą od jakiegoś czasu pracowaliśmy. To powiadomienia push, które będą informowały Użytkowników o nowych podatkach, ZUS lub terminach ich płatności. W kolejnym etapie powiadomienia będą wyświetlane także w aplikacji mobilnej. Dodaliśmy także możliwość wskazywania Opiekuna kadrowego i księgowego Firmy, tak aby jej pracownicy widzieli tę informację po zalogowaniu się do programu.

Komunikacja z Klientem

Powiadomienia push o nowych podatkach i ZUS do zapłaty

Powiadomienia push będą wyświetlać się w otwartej przeglądarce w momencie dodania rozliczenia księgowego (podatku lub ZUS) przez biuro rachunkowe. Dzięki temu jego klienci, którzy będą mieli włączoną przeglądarkę internetową zobaczą tę informację natychmiast. Po kliknięciu w okienko z komunikatem, Użytkownik będzie przeniesiony na stronę z rozliczeniem księgowym. Jeśli wprowadzony podatek/ ZUS będzie widniał w SaldeoSMART jako niezapłacony, to dzień przed i w dniu terminu płatności także wyświetli się w oknie przeglądarki odpowiednie powiadomienie.

Pushe informujące o nowym podatku/ ZUS są ważne 1 tydzień, a o terminie ich płatności – do końca danego dnia. Jeśli Użytkownik w tym czasie nie uruchomi przeglądarki, to nie zobaczy tych komunikatów.

Powiadomienia dotyczą tylko tych Użytkowników Firmy, którzy mają dostęp do Rozliczeń księgowych. Można je włączyć lub wyłączyć w Ustawieniach konta.

W kolejnych aktualizacjach powiadomienia push będą wyświetlały się także w aplikacji mobilnej SaldeoSMART.

Ustawienia Firmy

W edycji firmy można wskazać kto jest jej Opiekunem kadrowym, a kto Opiekunem księgowym. Tę informację pracownicy firmy będą widzieli na stronie głównej po zalogowaniu się, pod danymi Księgowości.

Zarządzanie Biurem

Jeśli Firma ma wskazanego Opiekuna kadrowego lub księgowego, to tworząc zadanie – Pytanie do księgowego – widzi tylko tych Użytkowników. Dzięki temu nowe zadanie trafi bezpośrednio do nich. Jeśli opiekunowie firmy nie są wskazani, to funkcja działa tak jak wcześnie. Użytkownik Firmy może wybrać wtedy odpowiednią osobę z Listy Użytkowników, którzy mają dostęp do danej firmy.

W ustawieniach Firmy Administrator Konta po stronie Biura rachunkowego może nadać firmie prawo do usuwania zadań.

Integracje z programami księgowymi

  • TaxPro – odliczenia kosztu dla wydatków na pojazdy samochodowe, służy do tego pole Odliczenie kosztu w konfiguracji kategorii
  • Symfonia FK i MK – obsługa Metody Podzielonej Płatności oznaczonej na fakturze i dokumencie
  • Reset R2 księga – obsługa Metody Podzielonej Płatności oznaczonej na fakturze i dokumencie oraz eksportu obcych walut z uwzględnieniem zaokrągleń
  • Fakt – obsługa transakcji typu Import usług UE dla dokumentów i faktur
  • Enova – obsługa transakcji VAT Marża
Aktualizacja SaldeoSMART 2.41 – nowy widok Tablica zadań i wystawianie faktur w aplikacji mobilnej Zapoznaj się z poprzednią aktualizacją SaldeoSMART – dodaliśmy w niej wystawianie faktur w aplikacji mobilnej oraz nowy widok dla Zarządzania Biurem – Tablicę zadań

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jak prawidłowo rozliczyć bon turystyczny?
Następny
Rozliczenia księgowe online dla Klientów biura rachunkowego

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *