Centrum powiadomień – mniej e-mali z SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Poznaj nową jakość informowania o zdarzeniach w SaldeoSMART. Już nigdy nie znikną Ci ważne powiadomienia. Otrzymasz również mniej e-maili z aplikacji.

Nowa funkcja

Centrum powiadomień to nowa funkcja w aplikacji, która powstała w celu zmniejszenia ilości wysyłanych e-maili z programu. Wiemy, że dla niektórych użytkowników mógł być to niewygodny aspekt pracy w naszej aplikacji. W odpowiedzi na potrzeby klientów powstała funkcja, która otrzymała własną sekcję w górnym panelu:

Co w niej znajdziesz? Pod ikoną „dzwoneczka” pojawiły się powiadomienia dotyczące zakończenia pobrania danych z SaldeoSMART do pliku.

Jeśli natomiast skorzystasz z możliwości wysyłania faktury do KSeF, odpowiednia informacja pojawi się pod zakładką „KSeF” na liście powiadomień. Biura rachunkowe będą również otrzymywać informacje związane z oznaczeniem kompletu dokumentów po stronie klienta.

Co ważne, powiadomienia nie znikają z listy i zawsze można do nich wrócić. Wystarczy, że klikniesz „więcej”, aby trafić na listę wszystkich powiadomień.

Nie korzystasz z SaldeoSMART systematycznie?

Nic nie szkodzi. Przypomnimy Ci o powiadomieniach drogą mailową. To od Ciebie zależy jak długo mamy czekać, aby wysłać wiadomość. Możesz w ustawieniach konta określić czy e-mail będzie wysyłany raz dziennie, czy raz w tygodniu.

To nie koniec

Rozwój centrum powiadomień jest wpisany w strategię rozwoju produktu, dlatego będziemy sukcesywnie rozszerzać zakres nowej funkcji. Wkrótce pojawią się nowe kategorie powiadomień, co pozwoli na sukcesywne zmniejszanie ilości e-maili z systemu.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Do czego służy skaner OCR? Zobacz, jak skanowanie OCR może ułatwić Twoją pracę!
Następny
Czym jest pełna księgowość? Kiedy jest obowiązkowa?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *