Biometria w aplikacji mobilnej

Udostępnij:
0
(0)

Zwiększ swoje bezpieczeństwo i uprość logowanie do aplikacji mobilnej SaldeoSMART. W nowej wersji 1.31 udostępniliśmy logowanie za pomocą biometrii dla systemu Android i iOS.

Korzystanie z aplikacji mobilnej SaldeoSMART stało się jeszcze wygodniejsze i zarazem bezpieczniejsze. Wraz z najnowszą aktualizacją otrzymasz możliwość włączenia logowania za pomocą danych biometrycznych (odcisku palca w przypadku Android, a w iOS skan twarzy lub odcisk palca), które udostępnia Twój system w telefonie.

Po aktualizacji SaldeoSMART w sklepie Android lub iOS, podczas logowania pojawi się informacja:

Po włączeniu funkcji będziesz mógł korzystać z biometrii podczas logowania bez ograniczeń.

Dodaliśmy w ustawieniach sekcję „Autoryzacja i Bezpieczeństwo”, gdzie można cofnąć lub nadać zgodę na używanie danych biometrycznych.

Wiemy, jak ważny jest czas dla naszych użytkowników. Nowa aktualizacja zapewnia szybki dostęp do SaldeoSMART w dowolnym momencie. Wypróbuj już teraz.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Podsumowanie roku 2023 w SaldeoSMART: TOP 10 Nowości!
Następny
5 powodów, dla których wybierzesz KSeF w SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *