Raportowanie po wymiarach - nowa funkcja SaldeoSMART

Analizuj wydatki w SaldeoSMART, dzięki raportowaniu po wymiarach

Udostępnij:
3.7
(3)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników, wprowadziliśmy kolejną nowość w SaldeoSMART – raportowanie po wymiarach. Świadomi tego, że analiza kosztów to kluczowy element zarządzania finansami, jednocześnie będący niezwykle czasochłonny i wymagający, wprowadziliśmy funkcję raportowania po wymiarach. Sprawdź, w jaki sposób będziesz mógł ją wykorzystać do analizy wydatków swojego przedsiębiorstwa.

Zarządzanie kosztami w projekcie – rozproszenie wydatków

Rozproszone dane to problem wielu firm. Choć liczba faktur w systemie się zgadza, przeszukiwanie ich w celu odnalezienia informacji dotyczących poniesionych kosztów to nie lada wyzwanie. Śledzenie kosztów w różnych projektach wymaga niezwykłej skrupulatności, co przy natłoku obowiązków pozostawiane jest często na końcu listy obowiązków. Aby odpowiednio przygotować zestawienie kosztów poniesionych w ramach np. delegacji, konieczne jest przygotowanie odpowiedniego arkusza kalkulacyjnego i dbanie o regularne jego uzupełnianie.

Raporty po wymiarach w SaldeoSMART

Nowa funkcja dostępna w SaldeoSMART pozwala uniknąć tych problemów. Narzędzie to pozwala generować raporty uwzględniające wybrane wymiary i ich wartości na dokumentach. Funkcja ta jest już dostępna dla podmiotów z prawem do raportowania takich jak biura rachunkowe, ich klienci oraz firmy. Sprawdź, czym są wymiary i w jaki sposób się nimi posługiwać.

Zarządzaj kosztami generowanymi przez firmę

Raportowanie po wymiarach pozwoli Ci na usprawnienie zarządzania wydatkami w Twojej firmie. Dzięki najnowszej funkcjonalności SaldeoSMART:

  • sprawdzisz, gdzie uciekają pieniądze z Twojego konta firmowego
  • zyskasz możliwość generowania raportów w sposób, który oszczędza czas i zapewnia przejrzystość
  • wygenerujesz potrzebne zestawienia wydatków bez zbędnych trudności

Przygotowanie raportu dla odpowiedniego działu nie będzie problemem, dzięki elastyczności, którą oferuje nasza aplikacja w przekazywaniu danych poprzez eksport do Excela i łatwą integrację z innymi programami.

Jak działa raportowanie po wymiarach?

Aby wygenerować raport po wymiarach, należy przejść do odpowiedniej sekcji w SaldeoSMART i wybrać interesujące wymiary i ich wartości. Raport można generować dla jednego lub kilku wymiarów, a dane są prezentowane w formie tabeli i wykresu, co ułatwia analizę. Więcej na temat wdrożenia nowej funkcji znajdziesz w centrum pomocy.

Raportowanie po wymiarach w SaldeoSMART

Raportowanie po wymiarach w SaldeoSMART to funkcjonalność, która może znacząco ułatwić proces zarządzania finansami w firmie. Dzięki przejrzystym raportom i możliwości dostosowania parametrów do własnych potrzeb, użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad finansami w swojej organizacji. Przekonaj się sam i wykorzystaj pełny potencjał raportowania po wymiarach w SaldeoSMART.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 3.7 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Wczasy pod gruszą 2024 – jak rozliczyć?
Następny
Ulga na bezpieczeństwo — nowa ulga podatkowa

Komentarze (1)

  1. Bartek

    Choć raport po wymiarach wydaje się być doskonałym narzędziem, ma swoje istotne ograniczenie. Aby operatorzy mogli w pełni korzystać z tego narzędzia, samo przyznanie dostępu do raportów to za mało. Konieczne jest również nadanie uprawnień do pełnego dostępu do parametrów, które obejmują między innymi wymiary, ale nie tylko. Wśród tych parametrów znajdują się także ustawienia takie jak integracja kosztów (na przykład z systemem Optima), do których dostęp powinien być zarezerwowany wyłącznie dla administratora. W rezultacie ani moi pracownicy, ani kontrahenci nie będą mogli zobaczyć tego raportu, chyba że zostaną wprowadzone zmiany i dostęp do parametrów nie będzie już wymagany.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *