Aktualizacja archiwum dokumentów SaldeoSMART i w module Obiegu Dokumentów – grudzień 2015r.

Udostępnij:
0
(0)

Wraz z końcem roku przedstawiamy Państwu informacje na temat ostatniej w 2015r. aktualizacji. Tym razem dotyczyła ona głównie modułu archiwum dokumentów, w którym zoptymalizowane zostało przechodzenie pomiędzy detalami dokumentu a powrotem do zbiorczej listy, poszerzono także funkcjonalność wyszukiwarki oraz zarządzania wymiarami. Pojawiły się także nowości w integracjach oraz w Obiegu Dokumentów SaldeoSMART – przejścia warunkowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nowości w integracjach z programami księgowymi

  1. ProAns – rozbudowa integracji o rozbicie dokumentów na pozycje oraz poszerzenie funkcjonalności samego eksportu dokumentów
  2. Ramzes KH – opcja ustawienia rejestru (wzorzec księgowania) dla pozycji podczas rozbicia dokumentu na pozycje
  3. Symfonia – import wartości wymiaru z pliku

Nowe funkcje w SaldeoSMART

  1. Powrót na listę dokumentów na poziomie dokumentu, przy którym byliśmy na widoku jego szczegółów – jeśli przeglądając listę dokumentów wchodzimy w jego detale, to po powrocie na listę dokumentów, lista wyświetli się od tego właśnie dokumentu, którego szczegóły były oglądane.
  2. Usuwanie wymiarów oraz wartości wymiaru – na liście wymiarów oraz listach wartości wymiarów (przy wymiarach typu Lista wartości do wyboru) jest dostępna opcja usuwania. Usunięcie wymiaru lub wartości powoduje usunięcie tych wartości z dokumentów.
  3. Wyszukiwanie dokumentów po osobie odpowiedzialnej – parametr dostępny w wyszukiwarce dokumentów jako nowy filtr.
  4. Zbiorcze oznaczanie dokumentów jako zapłacone – funkcja dostępna na Liście dokumentów jako kolejna opcja zbiorczych zmian.
  5. Pobieranie dokumentów z nadrukiem z poziomu pojedynczego dokumentu (dotyczy numeru zwrotnego z programu księgowego lub wartości określonych wymiarów).

Zmiany w Obiegu Dokumentów SaldeoSMART

  1. Konfigurowanie przejścia warunkowego na kwotę – dotyczy obiegu faktur i jest dostępna dla Użytkownika Administracyjnego. Funkcja jest związana z definiowaniem warunków, od których zależy czy dane przejście jest możliwe do wykonania. Pozwala na wskazanie dla jakiej wartości netto (PLN) można wykonać to przejście (przedział od – do).
  2. Usuwanie obiegu dokumentów – dotyczy wyłącznie tych obiegów, do których nie ma przypisanych dokumentów. Funkcja dostępna na Liście Obiegów dla Użytkownika Administracyjnego.

Mamy nadzieję, że dodane funkcje będą przydatne w pracy i cenne dla Użytkowników aplikacji. Zachęcamy również do zapoznania się z nowościami w module wystawiania faktur Saldeo, które w tej aktualizacji zostały wprowadzone dla Klientów Biur – szczegóły dostępne <tu>.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Aktualizacja Saldeo – nowości w module wystawiania faktur
Następny
Najlepsze życzenia od BrainSHARE IT i SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *