Nowości SaldeoSMART - wersja 1.33 aplikacji mobilnej

Aktualizacja aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Rozwój aplikacji mobilnej umożliwiający sprawny i szybki dostęp do systemu to priorytet, dlatego też aplikacja SaldeoSMART ponownie została zaktualizowana, a wraz z nią nasi klienci uzyskali dostęp do nowych funkcjonalności. Zmiany wizualne to zaledwie jeden z kilku elementów, które udało nam się usprawnić. Wraz z wejściem nowej funkcji nasi klienci uzyskają również możliwość podglądu faktur pobranych z KSeF, a także powiększanie widoku dokumentu za pomocą gestów palców. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej na temat najnowszych zmian systemu.

Poprawa widoczności i przejrzystości detali dokumentów

W SaldeoSMART zwracamy uwagę również na detale. Tym razem nasza uwaga skupiła się na panelu widoku dokumentów. Pojawił się inny układ zakładek, czystsza forma i minimalizm. Zmianą uległy:

  • widok szczegółowy dokumentu oraz pasek narzędzi umieszczony w dolnej części
  • komentarze
  • powiązane dokumenty
  • załączniki do faktur
  • dodawanie wpłaty
  • ustawienie osoby odpowiedzialnej

Przejrzystość i czytelność aplikacji stanowią nieodłączny element przyjemności z jej użytkowania. Sprawdź, jak prezentuje się nowy wygląd SaldeoSMART w wersji mobilnej, a następnie wypróbuj nowy intuicyjny dostęp do akcji związany z edycją, dodawaniem załączników i komentarzy.

Szybkie przybliżanie i oddalanie widoku dokumentu w aplikacji mobilnej

Podgląd dokumentów to niezwykle ważna funkcja, dlatego też jej usprawnienie było dla nas priorytetem. Powiększanie widoku dokumentu przy pomocy gestów palców pozwoli Ci na jeszcze lepszą nawigację oraz możliwość zapoznania się z plikiem w dowolnym przybliżeniu. Wraz z możliwością przybliżania i oddalania dokumentu pojawiła się również, długo wyczekiwana przez naszych klientów funkcja umożliwiająca kopiowanie tekstu z faktury. Już teraz możesz zaznaczyć wybrane dane i skopiować je do schowka. Dzięki temu nie tylko unikniesz możliwych błędów wynikających z przepisywania informacji z faktury, ale również jeszcze bardziej przyśpieszysz sobie pracę. Nie trać dłużej czasu na przepisywanie i sprawdzanie błędów. Aktualizując SaldeoSMART dbamy o to, aby wykorzystać pełen potencjał, jaki niosą ze sobą możliwości telefonów z systemem android oraz iOS, sprawdź sam.

Wizualizacja faktur pobranych z KSeF w Twoim telefonie

Choć termin wdrożenia obowiązkowego obiegu e- faktur uległ wydłużeniu, o czym przeczytać możesz również na naszym blogu, klikając tutaj, to wciąż staramy się, aby nasi klienci byli w pełni przygotowani na nadchodzące zmiany. W związku, z czym umożliwiliśmy w aplikacji mobilnej podgląd faktur pobranych z KSeF wraz z ich numerem oraz pobranie pliku z KSeF do xml. Dzięki czemu dostęp do najważniejszych dokumentów w SaldeoSMART będziesz miał również z poziomu telefonu.

Aplikacja mobilna SaldeoSMART nieustannie się zmienia, zwiększając tym samym możliwości użytkowników. Jeśli jeszcze nie posiadasz SaldeoSMART na telefon pobierz aplikację już teraz i sprawdź, jak przedstawione nowości działają w praktyce. Korzystaj z naszej aplikacji z dowolnego miejsca z poziomu komputera lub telefonu.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku Ekonomia Społeczna, obecnie studentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART. Zafascynowana nowościami i ciekawostkami ze wszystkich dziedzin, chętnie dzieli się nabytą wiedzą, zwłaszcza tą nietypową.
Poprzedni
Jak odciążyć księgowego w pierwszym kwartale roku?
Następny
50-proc. koszty uzyskania przychodu dla twórców. Rozliczenie wstecz możliwe, ale nie dla programistów?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *