Aktualizacja 2.71. Sprawdź nowości

Udostępnij:
0
(0)

Udostępniamy kolejne zmiany, które wprowadziliśmy na życzenie naszych klientów.

Zobacz co nowego w wersji 2.71

Dla biur rachunkowych i firm

Akcje zbiorcze na liście kategorii

W celu szybszej pracy z kategoriami dodaliśmy nowy przycisk „Akcje zbiorcze” pod którym znajdują się następujące możliwości zbiorczego działania:

  • eksport kategorii
  • wyłączenie kategorii
  • włączenie kategorii
  • usunięcie kategorii

Wymiary – ułatwienie dot. wyłączania wartości

Usprawnienie dotyczy wartości dla wymiarów typu lista wartości. Dotychczas, aby wyłączyć dany wymiar tego typu należało zrobić to z poziomu aplikacji i “wyklikać” każdy z nich. Od dziś można to zrobić jednym plikiem Excel. Pojawiła się w nim się nowa kolumna ” wyłączony”, gdzie należy oznaczyć znakiem „X” odpowiednie wymiary do wyłączenia. Po zaimportowaniu pliku odpowiednie wymiary będą już oznaczone jako wyłączone.

Towar/usługa – cena jednostkowa brutto

Do tej pory dla towaru można było ustawić stawkę VAT oraz cenę netto. Od teraz masz możliwość określenia także ceny jednostkowej brutto dla wartości bazowej towaru. Ta stawka będzie brana pod uwagę jeśli na wystawianej przez Ciebie fakturze będzie wybrany tryb wyliczenia pozycji od wartości brutto.

Dla biur rachunkowych

NIP klienta w detalach dokumentów

Często zdarza się, że swoich klientów pamięta się bardziej po NIP-ie niż po nazwie. Z tego też powodu wprowadziliśmy w detalach dokumentów, przy nazwie firmy numer NIP.

Wprowadzenie nowej stawki VAT 3,7%

Nową stawkę 3,7% można ustawić zarówno dla dokumentów jak i dla faktur wystawianych w SaldeoSMART.

Dla klientów biur rachunkowych

Podświetlanie transakcji bankowych

Do tej pory jedynie księgowi posiadali możliwość podświetlenia transakcji bankowych, którą w danym momencie analizują. Od teraz również klienci będą mieć taki widok, aby ułatwić im nawigację po systemie.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
Nowy, przejrzysty widok detali firm
Następny
Aplikacja mobilna ułatwiająca pracę w księgowości? Tak, to możliwe!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *