aktualizacja wersji mobilnej 1.20

Aktualizacja 1.20 najnowsza wersja aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Nowe funkcjonalności, które pojawiają się w SaldeoSMART dotyczą także naszej aplikacji mobilnej. W czasach, gdy dostęp do danych jest potrzeby na bieżąco, technologia mobilna wspiera codzienną pracę. Korzystasz z SaldeoSMART w telefonie? Koniecznie zobacz jakie funkcjonalności wprowadzamy w aplikacji mobilnej.

Co nowego w aplikacji mobilnej SaldeoSMART Apple/Android ?

Do dyspozycji użytkowników udostępniamy nowe funkcjonalności. Najważniejsze zmiany w dodawaniu faktur, które pojawią się w aktualizacji mobilnej w wersji 1.20 to:
możliwość dodania kodu GTU i procedury JPK oraz faktury liczone od brutto.

GTU i procedura JPK

Na fakturze bez problemu oznaczymy kody grup towarów (GTU). Na dokumentach pojawiły się nowe pozycje. Dodając fakturę możliwe jest wybranie kodu GTU oraz określenie procedury JPK, jakiej podlega dany dokument.

Wybrane pola będą także widoczne w informacjach wysyłanych do księgowości. Dzięki temu księgowy obsługujący dane dokumenty, będzie miał informacje niezbędne do ich zaksięgowania.

Faktury od brutto

Aktualizacja 1.20 wprowadza również w aplikacji mobilnej nową możliwość wprowadzania kwoty faktury liczonej od brutto. Należy pamiętać, że automatycznie faktury liczone są od kwoty netto, możliwa jest natomiast zmiana tego ustawienia i obliczanie od brutto. Wówczas na fakturze kwoty będą przeliczane tylko od brutto. Przy fakturach liczonych od brutto nie ma możliwości rozliczania rabatów.

Polityka Prywatności aplikacji mobilnej

W Ustawieniach, dodaliśmy zakładkę “O Aplikacji”. Umieściliśmy w niej treść Polityki Prywatności. Dla ułatwienia dla klientów obcojęzycznych, jest ona dostępna również w języku angielskim.

Rozwijając aplikację dbamy o jej wydajność i bezpieczeństwo.

Dołącz do użytkowników, aplikację SaldeoSMART na telefon z systemem Android/Apple pobierzesz za darmo, dowiedz się więcej.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Dzień Doceniania Pracownika
Następny
Dwa miesiące funkcjonowania KSeF

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *