Wspólny obieg dokumentów między firmą a zewnętrznym biurem księgowym? To możliwe!

Udostępnij:
0
(0)

Co najbardziej przeszkadza przedsiębiorcom decydującym się na zlecenie prowadzenia księgowości biuru rachunkowemu? Przede wszystkim utrudniony dostęp do dokumentów już przekazanych księgowości czy czas, jaki tracą na uzyskiwanie informacji przy weryfikacji dokumentów. Czy problemy te można rozwiązać? Oczywiście – wystarczy wdrożyć system, który umożliwi wspólny obieg dokumentów między firmą a zewnętrzną księgowością.

Konieczność weryfikacji poprawności księgowej dokumentów, trudność z przesyłaniem dokumentów do księgowości, trudność z mobilizacją pracowników do terminowego przesyłania wszystkich wystawianych faktur i dokumentów, brak szybkiego dostępu do dokumentów księgowych, rachunków, faktur, zestawień i rozliczeń – to najczęstsze problemy jakich obawiają się przedsiębiorcy, którzy chcą korzystać z usług zewnętrznych biur rachunkowych. Wszystkie można zniwelować, zwłaszcza jeśli biuro księgowe i firmę łączy wspólna aplikacja umożliwiająca bezpieczną i sprawną komunikację.

Aplikacja umożliwiająca integrację firmy z biurem rachunkowym to nic innego jak platforma, która pozwala w łatwy sposób przekazywać dokumenty firmy do biura księgowego, zachowując płynność i sprawność ich obiegu. To również dostęp do archiwum online, a dzięki modułowi wystawiania faktur zintegrowanym z biurem księgowym, pewność, że żadna faktura się nie zagubi!

Jak działa wspólny obieg dokumentów między biurem rachunkowym a firmą?

Aplikacja Saldeo ułatwia kontrolę wszystkich dokumentów księgowych – ich gromadzenie, przepływ oraz archiwizację. Dzięki nowoczesnej platformie komunikacyjnej każda faktura wystawiana przez firmę jest automatycznie przekazywana do biura księgowego w formie elektronicznej. Co więcej taka platforma ogranicza czas potrzebny na kontakt z biurem księgowym w przypadku konieczności dostępu do archiwalnych dokumentów. Wgląd do nich możliwy jest bowiem bez ograniczeń – o każdej porze. Klient, który współpracuje z biurem księgowym, korzystającym z aplikacji Saldeo oszczędza czas i pieniądze. Jeśli Twoje biuro nie ma jeszcze aplikacji Saldeo – zaproponuj mu takie wdrożenie!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Czy biuro rachunkowe może prowadzić dokumentację kadrową firmy?
Następny
Archiwum ze spersonalizowanym dostępem – zadbaj o tajność wynagrodzeń

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *