Twoi klienci też pokochają SaldeoSMART!

Udostępnij:
0
(0)

Dziś chcemy zachęcić Cię do tego, byś w pełni wykorzystywał potencjał naszej aplikacji! SaldeoSMART to aplikacja o ogromnych możliwościach. Nasze narzędzie nieustanie ewoluuje, podobnie jak zmieniają się potrzeby specjalistów z branży rachunkowości. Z każdą aktualizacją spełniamy prośby użytkowników oraz dostosowujemy się do nowych regulacji prawnych.

Jednakże część biur, które kupiły i wdrożyły u siebie SaldeoSMART, nie korzysta w pełni ze wszystkich jego możliwości. A szkoda, bo dając swoim klientom dostęp do Panelu Klienta, biuro może zapewnić im szereg przydatnych funkcji i ułatwień.

Kto skanuje, ten zyskuje!

Klient biura może zaoszczędzić czas potrzebny na dojazdy do księgowej, jeżeli zdecyduje się na samodzielne dodawanie dokumentów do SaldeoSMART i zeskanuje wszystkie faktury u siebie w biurze. Nowego typu skaner z podajnikiem poradzi sobie z takim zadaniem w kilka minut. Od tej chwili będą one dostępne nie tylko dla klienta, ale także dla jego księgowego – niezależnie od tego, jaka odległość dzieli obie firmy. Po zalogowaniu się do panelu klient biura będzie mógł swobodnie korzystać z elektronicznego archiwum dokumentów – dzięki temu nie straci z oka swoich faktur i uzyska stały dostęp online do danych finansowych firmy.

Jak szybko znaleźć fakturę?

Ważną funkcją archiwum jest wyszukiwarka dokumentów. Kiedy może się ona przydać? Wyobraźmy sobie taką sytuację: u klienta zepsuł się firmowy komputer. Sprzęt powinien być jeszcze na gwarancji, ale do dokonania reklamacji potrzebna jest faktura. Klient niestety nie pamięta, kiedy kupił komputer. Co teraz? Na szczęście nie musi szukać faktury w segregatorach z kilku miesięcy wstecz. Wystarczy, że wpisze w wyszukiwarkę jedną z informacji, które umożliwią znalezienie właściwego dokumentu – na przykład nazwę sklepu, w którym zakupił sprzęt, lub markę komputera, a właściwa faktura zaraz pojawi się na ekranie.

Elektroniczne archiwum dokumentów to nie tylko baza skanów z wyszukiwarką. Dane z faktur pozwalają na generowanie raportów analitycznych, dzięki czemu klient biura może w prosty sposób zobaczyć sumę dokonanych wydatków i sprzedaży. Ma także dostęp do utworzonej na podstawie nagłówków z faktur bazy kontrahentów, co pomoże mu na przykład przy generowaniu elektronicznych przelewów.

Czego się boją biura rachunkowe?

Skoro Panel Klienta w SaldeoSMART ma tyle przydatnych dla przedsiębiorców funkcji, to co powstrzymuje biura przed udostępnianiem swoim klientom tego modułu aplikacji?

Z rozmów z księgowymi wiemy, że obawiają się oni reakcji klientów, gdy biuro poprosi ich, by samodzielnie skanowali faktury. Księgowi nie chcą dopuścić do sytuacji, w której klienci będą mieli poczucie, że biuro przerzuca na nich swoje obowiązki.

Staramy się jednak przekonywać, że warto usiąść przy dobrej kawie i porozmawiać o tym, w jaki sposób lekka zmiana formy współpracy przyniesie korzyści dla obu zainteresowanych stron! Elektroniczne archiwum dokumentów przekłada się na konkretną korzyść dla klienta – skraca się czas potrzebny na wyszukiwanie dokumentów, które są dostępne dla przedsiębiorcy 24h/ dobę 7 dni w tygodniu.

Aktywna współpraca z biurem rachunkowym

Czy warto? Pracownicy biur, którzy pracują w ten sposób już od jakiegoś czasu, twierdzą, że jakość ich współpracy z klientami znacznie się poprawiła, a przecież wysoki poziom obsługi księgowej to jeden ze sposobów na długofalową współpracę. Dzięki temu firmy zyskuje doradcę, który zna jej potrzeby i zawsze służy dobrą radą.

Podziel się SaldeoSMART ze swoimi klientami !

Jeżeli Twoje biuro zdecyduje się na wykorzystanie możliwości Panelu dla Klienta, koniecznie napisz do nas i podziel się wrażeniami – co mówią klienci? Czy są zadowoleni? Z jakich funkcji korzystają najchętniej? Chętnie poznamy wszystkie opinie!

 

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jesienna aktualizacja SaldeoSMART
Następny
Nieznajomość prawa szkodzi. Nadążaj za zmianami

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *