Szukasz pierwszej pracy w księgowości? Wybierz nowoczesne biuro rachunkowe

Udostępnij:
0
(0)

2016 rok najprawdopodobniej będzie w Polsce rynkiem pracownika. Coraz więcej firm boryka się z trudnościami znalezienia odpowiedniej osoby na wolne stanowisko pracy. Z raportów branżowych wynika, że choć w księgowości najczęściej poszukuje się pracowników z doświadczeniem, to coraz więcej biur rachunkowych będzie otwierać się na absolwentów i osoby z małym stażem. Jeśli w 2016 roku zamierzasz szukać pierwszej pracy w księgowości, najlepiej od razu zdecyduj się na nowoczesne biuro rachunkowe. Dlaczego?

Nowoczesne biuro rachunkowe to kilka podstawowych plusów ważnych w rozwoju kariery.

Nowoczesne biuro to więcej merytorycznej pracy

Co robi początkujący pracownik w typowym biurze rachunkowym? Zanim zostanie dopuszczony do księgowania, spędza jakiś czas na fakturowaniu i wprowadzaniu dokumentów do systemu. W biurze rachunkowym wyposażonym w nowoczesne aplikacje (np. SaldeoSMART) czas potrzebny na wprowadzanie danych do systemu jest znacznie krótszy. Dlatego nawet początkujący pracownik może wykonywać więcej merytorycznych zadań.

Z nowoczesnych biur rachunkowych korzystają nowoczesne firmy

Chcesz nauczyć się rozliczać start-upy? Nie wiesz, jak księgować wydatki na reklamę AdWords? Chcesz współpracować z pionierskimi firmami na rynku? Zaawansowane technologicznie, dynamiczne i nowoczesne firmy częściej korzystają z nowoczesnych biur księgowych, które umożliwiają zdalną wymianę danych, kontakt przez komunikator czy mają wspierające funkcjonowanie biura i komunikacji z klientem aplikacje. Wybierając takie biuro rachunkowe, zwiększasz szansę na to, że będziesz współpracować z nowoczesnymi firmami.

Nowoczesne biuro to biegłość w posługiwaniu się aplikacjami

Zazwyczaj biura rachunkowe, które korzystają z nowoczesnych aplikacji do księgowania czy archiwizacji dokumentów, są bardziej otwarte również na wykorzystanie innych wspierających pracę aplikacji (np. do zarządzania zadaniami). Doświadczenie, które zdobędziesz w takim biurze, jest zazwyczaj pełniejsze i lepiej przygotowuje do przyszłej pracy.

Nowoczesne biuro to nowoczesne możliwości

Marzysz o tym, by podróżować? Chcesz podjąć pracę, ale nie chcesz zostawiać dziecka na 8 godzin każdego dnia? Jak pogodzić te potrzeby z pracą zawodową? Poszukaj biura, które umożliwia pracę w systemie zdalnym bądź częściowo zdalnym. Jest otwarte na elastyczny grafik czy podróże. Biura rachunkowe mające dostęp do platform wymiany dokumentów, elektronicznych archiwów czy systemów obiegu dokumentów prowadzą też bardziej elastyczną politykę pracowniczą.

Pierwsza praca to poważna decyzja – może zaważyć na tym, jak w przyszłości będzie wyglądała Twoja kariera. Wybierz odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci się rozwijać!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Jakie dokumenty można uznać za fakturę?
Następny
Zastosowanie Wymiarów SaldeoSMART do szczegółowego opisu dokumentów w archiwum

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *