Pomysły na prezenty dla księgowych

Udostępnij:
0
(0)

Nadchodzą święta, a to oznacza tylko jedno – prezenty! Nawet w warunkach pandemii można sprawnie zorganizować podarunki dla współpracowników lub swoich księgowych. Dobierzmy je w taki sposób, aby nie tylko poprawiały nastrój i budowały więź z firmą, ale były również przydatne w codziennej pracy.

Księgowi są zawsze dobrze zorganizowani, sumienni i rzetelni. Nie ulega jednak wątpliwości, że mają dużo poczucia humoru i często z niego korzystają, objaśniając swoim klientom nawet najbardziej zawiłe, podatkowe zagadnienia. Czynią to w bardzo przystępny sposób, chociaż na co dzień mierzą się z dużą odpowiedzialnością. Doceńmy ich trud przemyślanymi prezentami!

Na pocieszenie w ferworze pracy

Upominki dla księgowych mogą być naprawdę słodkie. W internecie znajdziemy prawdziwe, czekoladowe cuda, jednak to właśnie kalkulator w takiej formie zrobi furorę w biurze rachunkowym.

Do czekolady doskonale pasuje kawa. W sklepach online dostępne są personalizowane, wyjątkowe mieszanki kaw, które z pewnością pomogą się skoncentrować podczas podsumowania miesiąca. Można je wypić w kubku z napisem odnoszącym się do pojęć związanych z księgowością. Taki humorystyczny podarunek z pewnością zostanie doceniony.

Gadżety i ozdoby

Kolejną ciekawą opcją jest biżuteria. Wśród jubilerskich perełek warto wyróżnić naszyjniki i kolczyki z liczydłem albo wisiorki z cyframi. To miłe nawiązanie do profesji będzie budzić pozytywne skojarzenie z ofiarodawcą.

Na biurku księgowego nie może zabraknąć także organizera, który pozwoli łatwo uporządkować przestrzeń do pracy. Chociaż specjaliści ds. rachunkowości przechowują wiele dokumentów w elektronicznych archiwach, nadal jednak korzystają z notatników, karteczek, długopisów czy kalkulatorów. Dzięki organizerowi wszystkie te przedmioty mają swoje miejsce i wiadomo, gdzie ich szukać. Niektóre pojemniki na akcesoria mają nawet wejście USB, co pozwala podpiąć do nich niezbędne urządzenia.

Wiedza i czas zawsze w cenie

Przepisy w Polsce zmieniają się bardzo szybko, dlatego zawód specjalisty ds. rachunkowości wiąże się ze stałym doszkalaniem się i poszerzaniem wiedzy. Do tego dochodzi jeszcze nauka specjalnych programów. A gdyby tak ułatwić zadanie Twojemu księgowemu?

Dobrym pomysłem jest kupno prenumeraty biznesowego czasopisma lub dostępu do specjalistycznego portalu. Dzięki temu księgowi będą mogli na bieżąco czytać – także online – artykuły o zmianach prawnych oraz dodatki dla biur rachunkowych, a także e-poradniki wydawane, gdy pojawiają się ważniejsze przepisy, np. Polski Ład.

Warto również rozważyć zakup dostępu do rozszerzonych wersji portali związanych z księgowością i biznesem. Specjaliści do spraw rachunkowości znajdą tam branżową wiedzę oraz wyjaśnienia dotyczące prawa pracy i biznesu, co także może być pomocne podczas wykonywania obowiązków.

Na końcu naszej listy pomysłów przypominamy o SaldeoSMART. Dzięki dostępnym pakietom księgowi mogą odczytać dokumenty, sprawnie nimi zarządzać oraz organizować pracę całego biura. Nie tracą więc czasu na powtarzalne czynności, co oznacza, że mogą go wykorzystać na rozwijanie swojego biznesu czy poszerzanie wiedzy.

Pamiętajmy, że to już ostatni dzwonek, aby zadbać o prezenty dla współpracowników i księgowych. Jeśli kupimy je już teraz, z pewnością zdążymy w sam raz na Gwiazdkę! Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu i zainspirowały do własnych poszukiwań wyjątkowych podarunków.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Delegacja pracownicza: wszystko, co musisz o niej wiedzieć
Następny
Praca asynchroniczna – czy warto ją wprowadzić?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *