program do skanowania

Jak wybrać dobry program do odczytywania skanowanych faktur? Trzy ważne elementy

Udostępnij:
0
(0)

Zastanawiasz się, wg jakiego klucza wybrać najlepszy program do skanowania faktur? W który warto zainwestować, aby był dopasowany do potrzeb? Podpowiemy, na co warto zwracać uwagę przy wyborze programu do odczytywania skanowanych dokumentów i ich elektronicznej archiwizacji.

W chmurze, na serwerze, lokalnie – różne miejsca przechowywania danych

Każda firma jest inna i ma nieco inne potrzeby, które zresztą – w trakcie jej rozwoju – mogą się zmieniać. Dlatego dobrze jest, by przedsiębiorstwo, z którym współpracujesz, oferowało elastyczne rozwiązania. Dla firm małych, rozproszonych, świetnym rozwiązaniem może być umieszczenie danych w „chmurze”. Duże firmy czy większe biura rachunkowe częściej wybierają rozwiązania na lokalnych serwerach, a tym średnim wystarczy miniserwer, który można wygodnie zabrać ze sobą, jeśli organizacja zmienia siedzibę. Pamiętaj, że Twoje przedsiębiorstwo będzie się rozwijać i jego potrzeby mogą się zmienić – sprawdź zatem, czy firma, od której chcesz kupić oprogramowanie, jest w stanie się do Ciebie dopasować.

SaldeoSMART oferuje różne możliwości przechowywania danych dopasowane do potrzeb różnych użytkowników – od najtańszych rozwiązań w „chmurze”, przez wersje pudełkowe, po utrzymywanie oprogramowania na serwerach firmy.

Program do skanowania dokumentów – wsparcie techniczne

Każde oprogramowanie, niezależnie od tego, do czego służy, powinno mieć zaplecze, które pozwala kontaktować się z obsługą techniczną (supportem). Im szersza możliwość nawiązania takiego kontaktu z osobami, którym zgłosić można jakikolwiek problem czy zadać pytanie związane z korzystaniem z oprogramowania, tym lepiej. Dzięki temu praca może być prowadzona płynnie i bez komplikacji. Zanim więc wybierzesz oprogramowanie, sprawdź, jakiego rodzaju wsparcie oferuje jego dostawca.

SaldeoSMART to szerokie opcje wsparcia – mailowego, telefonicznego czy udzielanego w  formie zdalnej.

Rozwój produktów pod względem technologii, prawa, możliwości

Żyjemy w czasach, w których zmiany są niezwykle częste. Smartfon staje się przestarzały niemalże w momencie jego zakupu – technologia zmienia się w mgnieniu oka. Również ta, która dotyczy oprogramowania OCR. Każdego roku pojawiają się setki nowych przepisów, dyrektyw czy zasad. Rodzą się nowe możliwości i potrzeby przedsiębiorców, a także ich klientów. Na te wszystkie zmiany oprogramowanie, którego używasz, powinno reagować i zmieniać się zgodnie z nowymi trendami w zakresie technologii, zmian prawnych czy potrzeb użytkowników. Zwróć zatem uwagę, czy firma, od której chcesz kupić oprogramowanie, je aktualizuje, trzyma rękę na pulsie w zakresie zmian w przepisach i śledzi potrzeby swoich użytkowników. Dobrym źródłem wiedzy na ten temat jest blog firmowy, fan page prowadzony w mediach społecznościowych czy nowe informacje zamieszczone na stronie firmowej. Zwróć też uwagę na to, jak szybko i często pojawiają się aktualizacje i czy dostawca oprogramowania dba o to, by zaspokajać zapotrzebowanie użytkowników.

SaldeoSMART stale aktualizuje i rozwija swój produkt. Ostatnio wprowadziliśmy w nim np. możliwość odczytywania wyciągów bankowych w formacie .pdf oraz angielską wersję językową. SaldeoSMART to program do skanowania faktur, który jest dopasowany do Twojej firmy i jej potrzeb.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Amortyzacja sprzętu komputerowego
Następny
Kapitał zapasowy – co musisz o nim wiedzieć?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *