grafika z kadrem z video, na którym pracownicy SaldeoSMART świętują Dzień Księgowego

Dzień Księgowego 2023 – życzenia i prezenty

Udostępnij:
0
(0)

Co roku w czerwcu włączamy się w obchody święta wszystkich księgowych, nie inaczej jest tym razem. W ten wyjątkowy dzień ciepłe myśli wysyłamy w kierunku wszystkich osób związanych z księgowością, które odpowiedzialne są za powodzenie biznesu. Zobaczcie co przygotowaliśmy na dzień księgowego 2023!


Kiedy jest Dzień Księgowego 2023?

Międzynarodowy Dzień Księgowego przypada 9 czerwca. W Polsce również już od wielu lat hucznie celebrujemy tę datę. W 2023 roku obchody z pewnością się wydłużą, bo 9 czerwca wypada w piątek po święcie Bożego Ciała, a zatem jeśli ktoś zaplanuje sobie wtedy urlop, to może cieszyć się naprawdę długim weekendem (4 dni).

Współpraca z księgowymi

Współpracujemy z księgowymi od początku powstania SaldeoSMART. Dość wspomnieć, że historia naszego produktu rozpoczęła się od realizacji potrzeby biura rachunkowego. I tak już wspólnie działamy ponad czternaście lat, a dzięki wzajemnym relacjom i kulturze feedbacku oferta SaldeoSMATR rozszerza się o kolejne przydatne funkcjonalności. Automatyzujemy codzienną pracę w księgowości i zarządzanie dokumentami.

Życzenia z okazji Dnia Księgowego 2023 (VIDEO)

Co roku zastanawiamy się jak włączyć się w celebrowanie święta księgowych. Jak umilić ten dzień księgowym, sprawić że dobry nastrój nie będzie ich opuszczał. W tym roku wyszliśmy więc ze swojej strefy komfortu i postanowiliśmy stanąć przed kamerą! Co z tego wyniknęło?


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Księgowego od całego zespołu SaldeoSMART!

Wzrost znaczenia księgowych

W ostatnich latach rola i znaczenie księgowych w Polsce znacząco rośnie. Głównym powodem tego trendu jest coraz większa skomplikowanie polskiego systemu podatkowego oraz wzrastające wymagania prawne i regulacyjne dotyczące prowadzenia rachunkowości.

Księgowi pełnią kluczową rolę w zapewnianiu zgodności przedsiębiorstw z przepisami prawa oraz w dostarczaniu wiarygodnych informacji finansowych. Dlatego życzymy Wam, aby dzień księgowego trwał jak najdłużej. Żeby nikt nie miał wątpliwości, że wasze wsparcie jest nieodzownym elementem prowadzenia skutecznego biznesu.

Co na prezent dla księgowej i księgowego?

To jest kolejna z zagwozdek, jak świętować? Co podarować księgowym z okazji ich dnia? Obecnie chyba każdy cierpi na brak czasu, dlatego księgowym polecamy korzystanie z SaldeoSMART. Tak, aby uwolnić się od żmudnych i powtarzalnych czynności, które może za księgowych wykonać technologia.

Jeszcze raz – wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Księgowego! 🎉

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Zanurz się w świecie innowacyjnych rozwiązań SaldeoSMART. Podsumowanie 7 Konferencji Sieci Partnerskiej
Następny
Złożenie sprawozdania finansowego w KRS

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *