Poznaj 3 powody, dla których Saldeo jest najlepszym partnerem przedsiębiorcy

Udostępnij:
0
(0)

Saldeo jest najlepszym partnerem przedsiębiorcy – oprócz Twojego księgowego oczywiście. Z tą myślą zapraszamy do zapoznania się z przykładami, które potwierdzają tę tezę. Misją aplikacji jest nie tylko optymalizowanie i usprawnianie komunikacji na linii biuro rachunkowe – przedsiębiorca. Ważną częścią jest dostarczanie takich funkcji, które będą wspierać firmy w rozwoju i drodze do sukcesu. Poznajcie trzy z nich.

Monitoruj płatności urzędowe (podatki, ZUS) – tu terminy są bezlitosne

rozliczeniaRozliczenie księgowe to zestawienie najważniejszych informacji dla firmy, czyli wynik finansowy, podatki i ZUS zebrane w jednym miejscu w czytelnej tabeli. Ta funkcja niesie z sobą jednak o wiele więcej. Bardzo często przedsiębiorcy rozliczenia z urzędami zostawiają na przysłowiową „ostatnią chwilę”. Niestety niesie to z sobą ryzyko, że termin płatności zostanie zapomniany i przekroczony. Zgłoszenia użytkowników Saldeo zainspirowały nas, aby dla podatków i ZUS dodać funkcję monitorowania płatności. W ten sposób każda pozycja, która widnieje w tabeli jest oznaczona jako niezapłacona i przed upływem terminu płatności przesyłane są wiadomości z przypomnieniem. To wygodne i przydatne rozwiązanie, które wg użytkowników aplikacji nie jeden raz uratowało przez odsetkami od niezapłaconych podatków czy ZUS. Jeśli były zapłacone – wystarczy kliknąć „Zapłacono” i od razu widać jaki jest stan rozliczeń z urzędami. To funkcja z której bez wątpienia warto korzystać, więc jeśli jeszcze tego nie robisz – zaloguj się do aplikacji i sprawdź jak działa.

Rozrachunki z kontrahentami – zawsze na bieżąco

kontrahenciZapłacił, nie zapłacił, zapłacił połowę a może mniej, kiedy zapłacił? Te pytanie wielu przedsiębiorców zadaje sobie patrząc na wystawione faktury. Działa to też często w drugą stronę: czy już płaciłem czy jeszcze nie. Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami to nie tylko czytelna sytuacja płatności, ale też komfort, że wszystko jest pod kontrolą. Warto więc zadbać o porządek w firmie i własny spokój. Saldeo wychodzi naprzeciw tym potrzebom, pozwalając w prosty i wygodny sposób kontrolować płatności za wystawione faktury sprzedażowe oraz dokumenty kosztowe. Lista niezapłaconych faktur i dokumentów jest dostępna od razu po zalogowaniu. Zaznaczenie, że faktura jest opłacona zajmuje chwilę a korzyści z bieżącego kontrolowania płatności są nieocenione. Dodatkowo można także pobrać zestawienie niezapłaconych lub zapłaconych dokumentów, co na pewno ułatwia windykację lub weryfikację zakończonych transakcji. Znajomość stanu płatności przychodzących i wychodzących jest bardzo ważna z biznesowego punktu widzenia i ułatwia podejmowanie wielu decyzji.

Elektroniczne archiwum dokumentów – dokumenty zawsze pod ręką

earchiwumLubisz mieć stały dostęp do swoich dokumentów. To proste – wystarczy załączać ich skany do elektronicznego archiwum w Saldeo. Zajmuje to chwilę a dzięki temu firma zyskuje stały dostęp do swoich dokumentów, także wieczorami lub w weekendy, kiedy większość biur rachunkowych nie pracuje. To był główny powód stworzenia modułu dokumentów i połączenia go z funkcjami archiwum dokumentów. Zainteresowanie tą opcją sprawiło, że archiwum ma wiele funkcji, które wspierają efektywne działania przedsiębiorców. Aplikacja umożliwia szybkie wyszukiwanie dokumentów po zadanych parametrach czy tworzenie przydatnych zestawień na podstawie informacji na nich zawartych. Jeśli te funkcje są jeszcze nieznane zachęcamy do zalogowania się do Saldeo i sprawdzenia, o ile łatwiejsza staje się praca, gdy zawsze można sprawdzić potrzebne informacje w dokumentach.

Pamiętaj – dobrze jest mieć Saldeo.

Pracuj z Saldeo każdego dnia i korzystaj z możliwości, które przed Tobą otwiera.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Raport Saldeo – Wykorzystanie zestawień Excel z Saldeo w codziennej pracy
Następny
Aktualizacja Saldeo – nowości w module wystawiania faktur

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *