grafika z rozwiązaniem saldeosmart dla firm

Oprogramowanie dla firmy – poznaj case study AMSO i SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Oprogramowanie dla firmy? Wybór rozwiązania to jedna z kluczowych decyzji funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jak usprawnić procesy i poprawić przepływ informacji? Poznaj historię firmy AMSO, która wybrała SaldeoSMART.

SaldeoSMART dla firm

SaldeoSMART jest jednym z najczęściej wybieranym systemów w biurach rachunkowych. Biura udostępnią korzystanie z aplikacji obsługiwanym przez siebie firmom. A firmy? Dla firm SaldeoSMART również ma szeroką ofertę, dzięki której codzienna praca z dokumentami jest łatwiejsza. Procesy księgowe i przepływ informacji jest wygodny. A dostęp do informacji możliwy na bieżąco. W portfolio klientów SaldeoSMART jest ponad 4500 firm, a wśród nich ciekawy biznes, który zrodził się z wyjątkowego konceptu…

Pomysł na firmę

AMSO, bo o tej firmie chcemy dzisiaj opowiedzieć, to największy na polskim rynku sklep ze sprzętem poleasingowym. Na czym polega ich sukces? Udowadniają, że najlepsze wcale nie musi być nowe. Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu poleasingowego: komputerów, laptopów, monitorów czy smartfonów. Ich biznes z sukcesem rozwija się 15 lat. Pierwszy sklep otworzyli w Krakowie, a teraz można odwiedzić ich salony sprzedaży w 13 największych miastach Polski.

Wzajemne korzyści

Jak odnieść sukces w dzisiejszych czasach? Konkurencyjność, to otwartość na technologie, to odważne szukanie szans, inwestowanie. Pomysł na biznes i jego utrzymanie to przepis na sukces. AMSO połączyło potrzeby konsumentów i dobrze odpowiedziało na ich wymagania. W dobie rosnących cen, użytkownicy sprzętu technologicznego poszukują oszczędności. Dzięki AMSO sam możesz przekonać się, że urządzenia poleasingowe oferuje oferują znacznie więcej niż tylko niską cenę.

Audyt sprzętu, audyt technologii

Każde urządzenie dostępne w sklepach AMSO, przechodzi audyt jakości i wieloetapowy proces serwisowy. Wszystko po to, by spełniał ściśle określone standardy. Żeby mógł kolejnym użytkownikom służyć niezawodnie, być wydajne i najlepsze w swojej klasie.

Decydując się na oprogramowanie do codziennej pracy, firma AMSO postawiła na rozwiązanie, które usprawniają procesy i eliminujemy ryzyko błędu.

Sprawdzone oprogramowanie dla firmy (VIDEO)

SaldeoSMART pozwoliło skrócić czas przetwarzania dokumentów. Dzięki danym odczytywanym przez program do OCR, nie ma potrzeby ręcznie przepisywać ich do systemu, czy ponownie wprowadzać. Nieopłacone faktury zbiorczo trafiają do systemu bankowego, a dokumenty wprowadzone do programu archiwizują się same.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej obejrzyj video z case study:

Wspólna wizja i cele

„Z SaldeoSMART łączy nas misja dbania o ekologię i rozwój technologii. Aplikacja nie tylko usprawnia naszą pracę, ale także zmniejsza ilość papierowych dokumentów”

– Szymon Michalczewski, Dyrektor sprzedaży AMSO

Jak łączyć cele w biznesie? Szukaj rozwiązań, które odpowiadają na Twoje potrzeby i takich, które zapewnią ciągły wzrost Twojej firmy. W SaldeoSMART zajmujemy się elektronicznymi dokumentami od kilkunastu lat. Powiększamy swoją ofertę o nowe funkcjonalności tak, aby odpowiadać na potrzeby klientów i być ciągle wśród najbardziej cenionych rozwiązań dla biznesu.

pracownicy korzystający z saldeosmartSprawdź oprogramowanie dla firm SaldeoSMART i ułatw swoją pracę!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Jak obliczyć VAT od kwoty brutto? Podpowiadamy
Następny
Biuro rachunkowe: jak motywować zespół i dbać o pracowników?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *