Dobra zmiana tylko w SaldeoSMART

Udostępnij:

Koniecznie sprawdź nową wersję aplikacji mobilnej! Znajdziesz w niej przejrzysty widok faktur, wyczekiwane funkcje przez klientów i nasze nowe logo.

Nowy widok detali faktur

Ekscytującą zmianą jest nowy widok faktur VAT, walutowych, zaliczkowych, korekt i proform. W łatwy sposób sprawdzisz kursy walut, powiązanie faktury z zaliczkami czy korektami. Wszystko pojawi się na jednym zestawieniu w przejrzystym widoku.

Dodatkowo poprawiliśmy przyciski akcji, aby były szybciej dostępne i zawierały wszelkie działania niezbędne do operacji na fakturach.

Zamknięcie miesiąca

Wprowadziliśmy funkcję o którą wielokrotnie prosili zarówno księgowi jak i firmy. Chodzi o zamkniecie miesiąca przez księgowego lub oznaczenie kompletu dokumentów przez firmę. W każdej chwili możesz odznaczyć tę opcję na liście dokumentów i wrócić do edycji miesiąca.

Łatwa nawigacja na liście dokumentów

Ujednolicamy widoki dla list – w tym wypadku wprowadziliśmy, podobnie jak na liście faktur, możliwość nawigacji pomiędzy miesiąca z poziomu listy. Zobacz jak prosto i szybko możesz sprawdzić dokumenty z poszczególnych miesięcy bez używania wyszukiwarki.

Wprowadziliśmy także w wyszukiwarce filtr „Dodano do: miesiąc/rok”, aby poszerzyć możliwości kontekstowego wyszukiwania, kiedy tego potrzebujesz.

Przejrzysta lista zadań

Lista zadań została delikatnie zmieniona i poprawiona jej widoczność. Mamy nadzieję, że wpłynie to nie tylko na wygodę użytkowania, ale na szybkość realizacji przypisanych zdań.

Nowe logo

Nowe logo jest widoczne w najnowszej wersji aplikacji mobilnej. To dopiero początek zmian w wyglądzie naszego systemu. Rebranding to długi proces, ale od czegoś trzeba zacząć naszą transformację wizualną.

nowe logo SaldeoSMART w kompozycji z laptopemWidziałeś już nowe logo SaldeoSMART?
Product Marketing Manager SaldeoSMART. Zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i komunikacją produktową do klientów. Lubi poznawać nowe technologie i aplikacje. Nie straszny jej ironiczny humor.
Poprzedni
Widziałeś już nowe logo SaldeoSMART?
Następny
Obieg dokumentów w branży budowlanej – jak sprawić, żeby był wygodniejszy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *