Zyskaj pełny obraz należności i zobowiązań z SaldeoSMART

Udostępnij:
5
(1)

Efektywne zarządzanie finansami firmy jest kluczem do jej sukcesu. Aby zachować płynność finansową, niezbędne jest regularne monitorowanie należności i zobowiązań wobec kontrahentów, co często bywa czasochłonne. Przy dużej liczbie transakcji łatwo o pomyłki. Nowa funkcja dostępna w SaldeoSMART w wersji mobilnej jest odpowiedzią na ten problem. Czytaj dalej, by dowiedzieć się więcej.

Nowość w aplikacji mobilnej SaldeoSMART – Raport rozrachunków z kontrahentami

Aplikacja mobilna SaldeoSMART wzbogacona została w ostatnich dniach o nową funkcjonalność – raport rozrachunków z kontrahentami. Już teraz w menu aplikacji mobilnej pojawiła się nowa pozycja „raporty”, która umożliwia przejście do widoku należności i zobowiązań firmy. Dane zawarte w raportach oparte są na wystawionych w Saldeo fakturach i rachunkach oraz załączonych dokumentach, dlatego tak ważne jest kompletne opisanie dokumentów oraz bieżące aktualizowanie otrzymanych i dokonanych wpłat. Kwoty w walutach obcych przeliczane są zgodnie ze średnim miesięcznym kursem NBP.

Finanse w zasięgu ręki – monitoruj należności i zobowiązania w SaldeoSMART

Nowa funkcja dostępna w aplikacji mobilnej SaldeoSMART (do pobrania na iOS oraz Androida) umożliwia szybką identyfikację kontrahentów z największymi zobowiązaniami, efektywne monitorowanie przeterminowanych płatności oraz prezentację danych finansowych w przejrzysty sposób. Wizualizacja danych przyspiesza podejmowanie decyzji biznesowych, a możliwość filtrowania i sortowania danych ułatwia zarządzanie należnościami i zobowiązaniami, a także priorytetyzowanie działań związanych z płatnościami. Co ważne, raport ma charakter poglądowy, dlatego też może różnić się od rozrachunków w programie księgowym. Dostęp do nowego widoku posiadają wszyscy użytkownicy z uprawnieniem do raportów.

Raport rozrachunków z kontrahentami w SaldeoSMART

Użytkownik może generować raporty rozrachunków z kontrahentami, wybierając zakres czasowy, takie jak:

  • ostatnie 12 miesięcy
  • bieżący rok
  • rok 2023 (poprzedni rok)

Wykres kołowy, przedstawiający sumę należności jest w pełni interaktywny, a zamieszczona nad nim przejrzysta legenda ułatwia odczyt danych przedstawionych na wykresach. Pod wykresem znajduje się suma należności, z widocznym podziałem na należności w terminie oraz po terminie.

Wykres zobowiązania wobec kontrahentów – Raporty w aplikacji mobilnej SaldeoSMART

Sekcję zobowiązań wobec kontrahentów można rozwijać, przy użyciu przycisku oznaczonego strzałką w dół. Wykres zobowiązań wobec kontrahentów jest podobny do wykresu dotyczącego rozrachunków z kontrahentami. Poszczególne obszary wykresu są interaktywne, co umożliwia użytkownikowi klikanie na różne zakresy bezpośrednio z wykresu. Zakresy zobowiązań są widoczne pod kafelkiem przedstawiającym ich zsumowaną wartość.

Pełny obraz należności i zobowiązań w aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację mobilną SaldeoSMART (Android lub iOS) i zyskaj kontrolę nad finansami w zasięgu ręki, dzięki naszej najnowszej funkcjonalności. Więcej informacji na temat raportów rozrachunków z kontrahentami, wraz z pełną instrukcją korzystania z funkcji znajdziesz w naszym Centrum Pomocy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Produktu w firmie SaldeoSMART. Absolwentka Marketingu i Komunikacji Rynkowej na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonatka marketingu B2B, psychologii, makijażu oraz roślin doniczkowych. Na co dzień skupia się na dostosowaniu produktów do oczekiwań rynku oraz skutecznej komunikacji z klientami w ramach SaldeoSMART.
Poprzedni
Ile wynosi całkowity koszt zatrudnienia pracownika w 2024 roku?
Następny
Dofinansowanie wakacji pracownika a PIT. Ulga coraz mniejsza

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *