Jak zaoszczędzisz dzięki SaldeoSMART?

Udostępnij:
0
(0)

W dobie wysokiej inflacji i niestabilnej sytuacji rynkowej każda firma szuka optymalizacji, w tym również biura rachunkowe. Co zrobić by osiągnąć najlepszą relację nakładów do efektów?

Automatyzacja jest jednym z najlepszych rozwiązań, które minimalizuje koszty. SaldeoSMART dostarcza liczne możliwości oszczędności zasobów, czasu, a co za tym idzie również pieniędzy. Dzięki integracji z programami finansowo-księgowymi masz możliwość szybkiego księgowania, dekretacji czy zarządzania kosztami firmy a następnie przesyłania tych informacji na zewnątrz.

Integracje danych z najpopularniejszymi programami księgowymi i SaldeoSMART:

Oszczędność zasobów

SaldeoSMART pozwala wykonywać pracę przypisywaną kilku dedykowanym stanowiskom. Z jednej strony OCR, który eliminuje przepisywanie danych, a z drugiej, wiele innych funkcji jak: obieg dokumentów, automatyczna kategoryzacja faktur, przypisywanie wymiarów czy rejestrów. Warto również wspomnieć o oszczędnościach związanych z wyposażeniem biurowym czy papierem dzięki e-archiwum i elektronicznemu obiegowi dokumentów.

Pamiętaj, że dzięki integracji możesz niezbędne dane przesłać do programu finansowo – księgowego wraz z listą dokumentów czy wyciągów. Zyskujesz automatyzację, szybsze księgowanie i efektywniejsze zarządzanie dokumentami równocześnie.

Oszczędność czasu

Dzięki automatyzacji czynności powtarzalnych, e-archiwum i przesyłaniu danych pomiędzy programami zyskujesz cenny czas. Z powodzeniem możesz go wykorzystać na obsługę większej ilości klientów, zamówień czy rozwinięcie nowych usług, które w obecnej sytuacji gospodarczej stają się niezbędne jak np. doradztwo finansowe czy prognozowanie rentowności.

Oszczędność pieniędzy

Zarówno oszczędność zasobów jak i czasu prowadzi do oszczędności pieniędzy. Tylko od Ciebie zależy jak wykorzystasz SaldeoSMART, aby zoptymalizować swoje koszty. Nasz program w połączeniu z programem finansowo-księgowym daje Ci wiele możliwości. Sprawdź zakres wsparcia dla biura rachunkowego oraz dla firmy.

Poznaj szczegóły elementów SaldeoSMART zintegrowanych z najpopularniejszymi programami księgowymi. Są to dane, które z naszego programu możesz przekazać na zewnątrz. Lista wszystkich programów zintegrowanych z SaldeoSMART znajduje się TUTAJ.

Comarch Optima

Comarch ERP XL

Symfonia Finanse i Księgowość

enova365

Insert seria GT

R2księga

R2FK

WAPRO Kaper

WAPRO Fakir

Zobacz jak wygląda automatyzacja w praktyce na przykładzie Comarch Optima:

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Product Marketer SaldeoSMART. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, doświadczona managerka z certyfikatem Prince2, która specjalizuje się w zarządzaniu zmianą i marketingiem produktowym. Na co dzień zajmuje się dopasowaniem produktu do oczekiwań rynku i efektywną komunikacją SaldeoSMART do klientów. Pasjonują ją nowe technologie i aplikacje. Nie stroni od wysiłku fizycznego i dźwigania kilogramów zwłaszcza w martwym ciągu.
Poprzedni
6 Konferencja SaldeoSMART dla Klientów – już za tydzień
Następny
Biuro rachunkowe bez nadgodzin. To możliwe!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *