grafika przedstawiająca logo konferencji sieci partnerskiej SaldeoSMART oraz zdjęcie z wykładów

Zanurz się w świecie innowacyjnych rozwiązań SaldeoSMART. Podsumowanie 7 Konferencji Sieci Partnerskiej

Udostępnij:
0
(0)


Czas na podsumowanie 7 Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Wiosenne spotkania z partnerami biznesowymi, to już nasza tradycja! Co roku w innym miejscu organizujemy wydarzenie, na którym rozmawiamy o najważniejszych tematach i dbamy o wzajemne relacje. Co w tym roku wydarzyło się podczas konferencji sieci partnerskiej SaldeoSMART?

Na początku maja odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Mowa o 7 edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, która w tym roku odbyła się nad samym morzem. W Jastrzębiej Górze znaleźliśmy odpowiedni klimat i okoliczności, aby porozmawiać o SaldeoSMART. Wydarzenie zgromadziło ekspertów, liderów branży finansowej oraz technologicznej. Było prawdziwą ucztą dla osób poszukujących innowacji i wiedzy – dla partnerów biznesowych SaldeoSMART.

Funkcjonalności: czyli mocne strony i przewagi konkurencyjne SaldeoSMART

Podczas konferencji zaprezentowaliśmy najnowsze osiągnięcia SaldeoSMART, nowe funkcjonalności i trendy w dziedzinie rozwiązań księgowych. Prelegenci dostarczyli niezwykle cennej wiedzy, dzieląc się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami.

Wśród omawianych tematów znalazły się m.in.

 • podsumowania i plany SaldeoSMART
 • automatyzacja procesów finansowych,
 • nowości funkcjonalne i biznesowe
 • narzędzia wsparcia dla klientów

Uczestnicy mieli możliwość dowiedzenia się, jak wykorzystać możliwości SaldeoSMART w swojej pracy, aby osiągnąć większą efektywność i tak istotne w obecnych czasach przewagi konkurencyjne.

Głos o zmianach – KSeF i eksperci

Warto również wspomnieć o tegorocznej nowości – w agendzie znalazł się panel dyskusyjny z ekspertami. Na tapet wzięto ważny temat – nadchodzący wielkimi krokami Krajowy System e-Faktur. Ewa Kadys-Braumberger z Aura Technologies, Kajetan Kubicz z LTCA i Alicja Sołtys, Product Owner SaldeoSMART dyskutowali nad konsekwencjami jakie spowoduje nowe prawo, a także nad tym jak technologie pomogą przedsiębiorcom w dostosowaniu się do planowanych zmian.

Marketing i sprzedaż – wsparcie dla sieci, wsparcie dla produktu

Mocną stroną tegorocznego spotkania były tematy sprzedażowe i marketingowe. Oprócz innowacyjnego podejścia do produktu, był również czas na networking i kuluarowe rozmowy o wspólnych planach i inicjatywach. Zaproszony na prelekcję ekspert LinkedIn Marcin Banaszkiewicz przyciągnął uwagę słuchaczy i sprawił, że na profilach Linkedin zrobiło się głośno. Uczestnicy to docenili! Nie gasną echa konferencji, a z każdym dniem w mediach społecznościowych pojawiają się nowe aktywności partnerów SaldeoSMART.

Partnerstwo biznesowe i doskonała atmosfera

Nie można zapomnieć o wspaniałej atmosferze, która towarzyszyła całemu wydarzeniu. Konferencja Partnerska SaldeoSMART dostarczyła uczestnikom nie tylko wartościowej wiedzy, ale także inspiracji do dalszego rozwoju i realizacji ambitnych celów. W tym roku precyzyjnie zaplanowaliśmy czas wolny. Dzięki czemu każdy mógł wybrać aktywność, która była dla niego odpowiednia.

Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych w sieci partnerskiej SaldeoSMART

Kulminacyjnym momentem był uroczysty bankiet, podczas którego Zarząd BrainSHARE IT wręczył wyróżnienia i nagrody. W tym roku powędrowały one do tych firm partnerskich, których działania w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju portfolio klientów SaldeoSMART oraz świadomości rynku o systemie i jego możliwościach.

TOP 5 Partnerów SaldeoSMART 2022:

 1. Make It Mine Sp. z o.o. Sp. K.
 2. CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o.
 3. AURA Technologies Sp. z o.o.
 4. Aidem Art Sp. z o.o.
 5. Polska Grupa IT sp. z o.o.

Wyróżnienia dla firm partnerskich SaldeoSMART:

 • eBIT Jarosław Kubera
 • Aura Technologies sp. z o.o.
 • EFINISTRY sp. z o.o.
 • Plona Consulting sp. z o.o.
 • Subeo sp. z o.o.

A po uroczystej gali, przyszedł czas na wspólną zabawę, która w tym roku również trwała do późnych godzin nocnych.

Relacja video i emocje zatrzymane w kadrach

Zeszłoroczna edycja zmotywowała nas do jeszcze większej dbałości o szczegóły, zapraszamy do obejrzenia video relacji i zdjęć z wydarzenia. Zobacz jak było i nie przegap kolejnej konferencji sieci partnerskiej SaldeoSMART!


Podsumowując: jeśli jesteś partnerem SaldeoSMART i nie pojawiłeś się w Jastrzębiej Górze… kolejna taka okazja do spotkania za rok! O destynacji i terminie powiadomią Cię w odpowiednim czasie opiekunowie sieci partnerskiej – Marcin Dąbrowski i Patryk Oleszczuk.

Dziękujemy za tegoroczną edycję i do zobaczenia!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
KSeF – nowe funkcjonalności w SaldeoSMART
Następny
Dzień Księgowego 2023 – życzenia i prezenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *