Wyniki SaldeoSMART w pierwszym półroczu 2017

Udostępnij:
0
(0)

W pierwszym półroczu 2017 roku w SaldeoSMART odczytywano aż o 71% dokumentów więcej niż w analogicznym okresie w 2016 roku. Spółka zyskała także w ostatnim półroczu aż o 67% więcej nowych klientów w porównaniu z pierwszym półroczem 2016. Za sukcesem przedsiębiorstwa stoją przede wszystkim nowe produkty i aktualizacje, które poszerzyły ofertę SaldeoSMART.

Firmy wybierają SaldeoSMART

W mijającym półroczu, firma zyskała 56% więcej nowych klientów z sektora usług księgowych, w porównaniu do pierwszego półrocza 2016. Ilość firm obsługiwanych przez biura rachunkowe w SaldeoSMART rośnie systematycznie. Świadczą o tym liczby – porównując pierwsze półrocze 2016 i 2017 roku, użytkownicy programu wystawili 69% więcej faktur sprzedaży i otrzymali 41% więcej rozliczeń księgowych. Te liczby potwierdzają silny trend panujący na rynku: firmy coraz częściej korzystają z nowoczesnych programów usprawniających pracę, zarówno działających niezależnie wewnątrz organizacji, jak i tych udostępnianych przez współpracujące z nimi biura rachunkowe. Prawdziwa rewolucja objęła jednak rynek firm indywidualnych z własnym działem księgowości, gdzie w ciągu ostatnich 6 miesięcy z aplikacji SaldeoSMART zaczęło korzystać aż 105% więcej przedsiębiorstw niż w pierwszym półroczu 2016 roku.

Funkcje SaldeoSMART odpowiedzią na potrzeby klientów

Pierwsze półrocze 2017 roku to okres intensywnej pracy nad rozwojem i ulepszaniem aplikacji SaldeoSMART. Wychodząc naprzeciw potrzebom i sugestiom klientów, wprowadzono szereg nowych funkcji, takich jak np. prowadzenia raportów kasowych wraz z obsługą transakcji gotówkowych, czy rozszerzenie bazy banków zintegrowanych z importem wyciągów do programu księgowego. To właśnie nieustanne badanie rynku i jego potrzeb przekłada się na tak liczną rzeszę nowych użytkowników programu. Widać to w liczbach, gdyż w I półroczu 2017 firma przetworzyła (odczytała za pomocą systemu OCR w aplikacji SaldeoSMART) aż 71% więcej dokumentów niż w analogicznym okresie w roku 2016.

Drugie półrocze również będzie bogate w nowości dla klientów. Aplikacja SaldeoSMART będzie rozwijana pod kątem dostosowania do obsługi zagranicznych firm a także integracji z programami magazynowymi.

Infografika „Porównanie wyników SaldeoSMART dla pierwszego półrocza w 2017 i 2016 roku” jest dostępna także na stronie infograph.venngage.com/p/281770/porwnanie-wynikw-saldeosmart-dla-pierwszego-procza-w-2017-i-2016-roku.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Praca tymczasowa – o czym warto pamiętać po czerwcowej nowelizacji przepisów?
Następny
Networking ważniejszy niż zysk – dlaczego warto inwestować w kontakty?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *