nowe logo SaldeoSMART w kompozycji z laptopem

Widziałeś już nowe logo SaldeoSMART?

Udostępnij:
0
(0)

Codziennie przekonujemy się, że jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana. Z czego to wynika? Z chęci rozwoju i odpowiadania na nowe wyzwania. Ustawiczny rozwój i wyznaczanie nowych ścieżek w biznesie, jest częścią tożsamości marki SaldeoSMART. Zobacz jak zmieniamy się dla Ciebie, poznaj nowe logo SaldeoSMART! 

Doświadczenie i funkcjonalność

Jesteśmy dumni z naszej 14-letniej obecności na rynku. Zaczynaliśmy od stworzenia oprogramowania odpowiadającego na potrzeby biur rachunkowych, a z biegiem czasu rozwinęliśmy ofertę. Dziś SaldeoSMART jest kompleksowym rozwiązaniem z szeroką gamą funkcjonalności nie tylko dla biur, ale również firm. Naszą aplikację cechuje innowacyjność i unikatowość. Oferujemy między innymi najlepszy na rynku OCR faktur, szybko wdrażalny elektroniczny obieg dokumentów oraz wiele innych funkcji umożliwiających automatyzację pracy z dokumentami. Nieustannie ulepszamy nasz produkt, a wizualny aspekt SaldeoSMART jest dla nas równie ważny jak funkcjonalności.

Nowe logo SaldeoSMART (video)

W nowy sezon – pierwszego dnia wiosny – wchodzimy z zupełnie nowym logo, które jest początkiem zmian identyfikacji wizualnej. Aktywnie reagujemy na otaczającą nas rzeczywistość. Inspiruje nas wszystko co innowacyjne, nowoczesne i użyteczne. Wierzymy, że dobry design inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju produktu, sprawia, że wzrasta poziom zadowolenia z jego używania.

Atrakcyjnie zaprojektowana marka:

  • motywuje użytkowników do utożsamiania się z produktem,
  • wspiera chęć promowania,
  • sprawia, że wzrasta poziom zadowolenia z jej używania.

Zobacz nowe logo SaldeoSMART i przekonaj się jakie wartości dla nas symbolizuje.

Wyróżniki marki SaldeoSMART

Nowe logo powstało z połączenia trzech, przenikających się okręgów, każdy z nich symbolizuje kluczowe cechy marki. Największy to unikatowość i innowacyjność, kolejny to zaufanie i bezpieczeństwo, a trzeci – pionierstwo i pasja. Z połączenia tych wartości powstaje kwintesencja SaldeoSMART – inteligentne rozwiązania.

W znaku można również doszukać się symbolu orbity, po której porusza się obiekt monitorujący rzeczywistość. Jak widać prostota naszego nowego logo, kryje za sobą wiele metafor i ważny dla nas przekaz.

Kolorystyka logotypu

Kolorystyka marki od początku nawiązywała do wymienionych wcześniej cech. W nowym logo SaldeoSMART dominuje szlachetny, głęboki odcień granatu, kojarzący się ze spokojem, bezpieczeństwem, zaufaniem, pewnością i wiedzą. Zestawiony jest z lżejszym odcieniem niebieskiego, podkreślającym przynależność naszego produktu do branży technologicznej. Całość dopełnia akcent energetycznego pomarańczu, który silnie kontrastuje z błękitem oddając charakterność, odwagę i pasję, tak potrzebne w biznesie.

Projektowanie graficzne i wizerunek marki

Na co dzień na naszym blogu znajdziesz mnóstwo informacji o księgowości, zmianach w przepisach, automatyzacji procesów i prowadzeniu firmy. Ten tekst wpisuje się w tematy biznesowe od innej strony. Jak ważne jest dobre projektowanie graficzne wie każdy, kto ma za sobą tworzenie logotypu swojej firmy. Kolory niosą za sobą emocje, kształty tworzą znaczenie, a razem budują wizerunek marki. Jeśli mogliśmy Cię dzisiaj zainspirować jest nam bardzo miło!

Dołącz do zadowolonych klientów SaldeoSMART. Dzięki automatyzacji odzyskaj czas, szybko i skutecznie zarządzając firmą i dokumentami!

pracownicy korzystający z saldeosmartPracuj wygodnie z dobrze zaprojektowaną aplikacją. Poznaj SaldeoSMART!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Przychód a dochód – jakie są różnice?
Następny
Dla kogo 50% koszty uzyskania przychodu?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *