UsprawniAI pracę: 7 Konferencja dla Klientów SaldeoSMART 2023

Udostępnij:
0
(0)

7. Konferencje dla Klientów SaldeoSMART: „UsprawniAI z SaldeoSMART” odbyła się 7 grudnia 2023 roku! W agendzie nie zabrakło ważnych tematów, które pozwalają usprawnić codzienne obowiązki. Była to również świetna okazja do spotkania się z ekspertami z branży.

O Konferencji: UsprawniAI z SaldeoSMART

Myślą przewodnią ostatniej konferencji dla Klientów SaldeoSMART było wsparcie technologii w usprawnianiu pracy. To grudniowe wydarzenie było dedykowane wszystkim, którzy są otwarci na nowe technologie w księgowości i chcą wykorzystać ich potencjał w prowadzeniu biznesu.

Zaplanowaliśmy serię inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, które pozwoliły uczestnikom odkryć nowe możliwości sztucznej inteligencji (AI) dostępne w księgowości i zarządzaniu dokumentami. Nasi prelegenci podzielili się swoim doświadczeniem, zainspirowali uczestników pomysłami i przybliżyli najnowsze funkcjonalności SaldeoSMART.

Konferencja hybrydowa

Tegoroczną edycję organizowaliśmy w trybie hybrydowym – stacjonarnie spotkaliśmy się z Wami w Krakowie, w hotelu Kraków Airport Hotel. Wszystkich, którzy preferowali wydarzenia zdalne, zaprosiliśmy do zapisów na udział online, wygodnie z każdego miejsca z dostępem do Internetu. W taki sposób na naszej Konferencji uczestniczyło prawie 400 osób!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Konferencji:

Inspirujące prelekcje i spotkania z gośćmi specjalnymi

W tym roku nie zabrakło najważniejszych biznesowych tematów i praktycznej wiedzy od praktyków i gości specjalnych. Konferencja składała się z 5 głównych części:

  1. DziałAI bezpiecznie i skutecznie: wprowadź KSeF do obiegu dokumentów – Zyta Rabka (Produkt Marketer SaldeoSMART), Patryk Oleszczuk (Opiekun Sieci Partnerskiej SaldeoSMART)
  2. PrzywitAI nowość i odkrywAI automatyczne łączenie transakcji z dokumentami – Edyta Wojtas (Wiceprezes i Dyrektor Strategiczna SaldeoSMART), Alicja Wojtas (Product Owner SaldeoSMART)
  3. OdkrywAI: Czy słyszałeś już o nowych funkcjach SaldeoSMART? – Adam Niewiedzioł (Specjalista ds. Kluczowych Klientów SaldeoSMART)
  4. ZarządzAI: Jak się przygotować do zmian. Efektywna komunikacja między firmą a biurem rachunkowym – debata.
  5. Tylko dla uczestników stacjonarnych: wykład niespodzianka z gościem specjalnym, doktorem Maciejem Kaweckim

Debata z ekspertami

Kluczowym momentem dnia była debata z ekspertami na temat komunikacji biznesowej. Uczestnicy dowiedzieli się, jak przygotować się do zmian, które czekają nas w przyszłym roku i jak sprawić, aby wymiana informacji była efektywna. Tą wiedzą podczas debaty, prowadzonej przez Kaję Wachowską, dyrektor Sprzedaży i Marketingu w BrainSHARE, producencie SaldeoSMART, dzielili się:


Kamila Cieszkowska – księgowa, właścicielka  Biura Rachunkowego Podatnik P&K Cieszkowscy, partner merytoryczny SaldeoSMART, architekt rozwiązań rachunkowo-księgowych. Twórczyni innowacyjnego podejścia do księgowości – Zwinna Księgowość. Projektuje rozwiązania dla firm, zwiększające wartość biznesu w oparciu o model Deminga.

Joanna Głowacka – założycielka Biura “Profit”, od 31 lat w branży podatkowej, a od 27 lat prowadzi własną kancelarię Jest wykładowcą na Uczelni SANS (Sopocka Akademia Nauk Stosowanych). Kobietą sukcesu wybrana w Plebiscycie Marszałka Struka w Gdańsku, od 6 lat odbiera nagrody za najlepsze Biuro Rachunkowe w Sopocie. Działa w wielu organizacjach: BNI, Rotary Club Gdańsk, LBC, Stowarzyszenie Księgowych, jest także współzałożycielką Krajowej Izby Biur Rachunkowych.

Grzegorz Gogola – prezes zarządu w Kraków Airport Hotel Sp. z o.o., zawodowo związany z ekonomią i finansami, od 7 lat nieprzerwanie pracuję w branży hotelowej, realizując swoje zawodowe wyzwania. Jest absolwentem studiów Executive MBA w Polsko-Amerykańskiej Szkole Biznesu, Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie, Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Politechniki Rzeszowskiej. 

Raphaël Vieuxmaire – założyciel i od 24 lat członek zarządu Exco A2A Polska, firmy zajmującej się w usługami księgowo – kadrowymi, audytem oraz konsultingiem. Jako ekspert w dziedzinie digitalizacji, pełni kluczową rolę w procesie przekształcenia cyfrowego przedsiębiorstwa. Od 2018 roku członek rady nadzorczej Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, obecnie jej wiceprezes oraz skarbnik. Dużą wagę przywiązuje do rozwijania współpracy gospodarczej między Francją a Polską, niezmiennie służąc swoja wiedzą i doradzając firmom prowadzącym swój biznes na rynkach zagranicznych.

Dziękujemy za udział!

Dla wszystkich klientów SaldeoSMART, którzy zdecydowali się na udział stacjonarny, przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Podczas konferencji mieli również okazję spotkania się z założycielami SaldeoSMART, product ownerem, specjalistami ds. wdrożeń oraz przedstawicielami handlowymi z BrainSHARE IT.

Dodatkowo, dla osób biorących udział stacjonarny mieliśmy przyjemność zorganizować dodatkowy wykład, który poprowadził popularyzator technologii i dziennikarz naukowy – dr Maciej Kawecki. Na gości stacjonarnych czekały również zestawy upominków. Zaplanowaliśmy wspólny lunch i czas na networking podczas przerw kawowych. Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność i zaangażowanie!

Masz pytania lub wątpliwości?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: marketing@saldeosmart.pl

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, z branżą IT związana zawodowo od 4 lat. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketing, influencer marketing, konferencje i rozwój współpracy z siecią partnerską. Prywatnie podróżniczka, dekoratorka i fanka sportów zimowych.
Poprzedni
Ulgi podatkowe w 2024. Co można odliczyć?
Następny
Co to jest podatek Belki i ile wynosi?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *