klawiatura z klawiszem "blog SaldeoSMART"

TOP 10 artykułów 2022 roku na blogu SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Czas na blogowe podsumowanie roku. Sprawdzamy jakie tematy cieszyły się największą popularnością wśród internautów w 2023 roku.

Co nowego na blogu SaldeoSMART 


Jak wspominaliśmy na ostatniej konferencji dla klientów SaldeoSMART, nasz blog to już prawie 700 artykułów. Na jego łamach królują tematy związane z księgowością, prawem, biznesem, technologiami i nowościami w systemie SaldeoSMART. W roku 2022 pojawiła się także nowość, cykl “Okiem SMART księgowego”, w którym nasza ekspertka Kamila Cieszkowska dzieli się wiedzą i doświadczeniem, pisząc o ważnych tematach dla osób prowadzących biura rachunkowe i pracujących w nich. 

Najważniejsze tematy

Jak co roku dużą popularnością cieszą się teksty, które poruszają kwestie związane ze zmianami w prawie i finansami. Polski Ład, Krajowy System e-faktur (KSeF), płaca minimalna, opłacalne formy rozliczeń, na blogu poświęcamy im sporo miejsca. Oprócz tego wciąż na topie są kwestie związane z rozpoczynaniem działalności gospodarczej, jak temat dotacji z PUP czy rozliczanie działalności prowadzonej w domu. 

TOP 10

Czas najwyższy na podsumowanie tego co czytało się najlepiej w roku ubiegłym. Czytelnicy jak zwykle wybierali materiały, których naprawdę potrzebują.Przed Wami 10 artykułów, które warto przeczytać!

10. 50 twarzy księgowego czyli Polski Ład w memach

9. Ryczałt dla księgowych

8. Działalność gospodarcza w mieszkaniu, o czym warto pamiętać?

7. Polski Ład od nowa, najważniejsze zmiany w programie

6. Już jest! Centrum dowodzenia KSeF w SaldeoSMART

Pięć najpopularniejszych tematów

5. Wczasy pod gruszą 2022 – jak rozliczyć?

4. Jak przejść na ryczał – terminy, odliczenia, składki

3. Zarobki księgowych w 2022 roku

2. Dotacja z PUP na otwarcie dizałalności

  1. Najpopularniejszy artykuł na blogu SaldeoSMART w 2022 roku: Płaca minimalna 2023 i stawka godzinowa netto

TOP sekcje bloga


Jeśli chodzi o najpopularniejszą kategorię na naszym blogu, to w 2022 była to sekcja nowości w SaldeoSMART. Zapraszamy do jej regularnego odwiedzania, zamieszczamy tam informację o nowych funkcjonalnościach i możliwościach jakie udostępniamy użytkownikom. Zaraz za nią uplasowały się sekcje: 

Plany 2023

W rok 2023 wchodzimy z szeregiem planów dotyczących zarówno treści, jak i materiałów, ale nie tylko tych publikowanych na blogu. Do ich realizacji przechodzimy już dziś, zapraszając na pierwsze z wydarzeń w tym roku. 

27 stycznia organizujemy wspólnie z Akademią LTCA webinarium na temat KSEF. Temat Krajowego Systemu e-faktur przedstawią Kajetan Kubowicz ekspert LTCA oraz Patryk Oleszczuk z SaldeoSMART. Bezpłatne zapisy są możliwe przez stronę wydarzenia.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Stawka VAT w 2023 roku – co się zmienia?
Następny
Nowy Rok nowa wersja 2.80 SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *