I edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Technologia XXI wieku. Sukces I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Intrygujące studia przypadków, dyskusje na temat trendów w księgowości i praktyczne warsztaty z zagadnień sprzedażowo- finansowych. Tak wyglądała pierwsza edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, przeznaczona dla firm zajmujących się sprzedażą aplikacji wspierającej nowoczesnych przedsiębiorców. W trakcie wydarzenia uczestnicy zapoznali się z analizą efektywnych wdrożeń oraz najnowszych funkcji systemu, a także z planami rozwoju SaldeoSMART na najbliższy czas.

Firma BrainSHARE IT – producent oprogramowania SaldeoSMART służącego do odczytywania i obiegu dokumentów oraz komunikacji między biurami rachunkowymi i ich klientami – zorganizowała pierwszą edycję Konferencji Sieci Partnerskiej. Wydarzenie odbyło się 16-17 marca w Warszawie, gromadząc blisko 100 zaproszonych przedstawicieli firm partnerskich.

Tylko w 2016 roku sieć partnerska SaldeoSMART wzrosła aż o 140 % i obecnie składa się ze 154 podmiotów gospodarczych. To dużo, biorąc pod uwagę fakt, że model ten rozwija się w firmie dopiero od 2 lat.

– Konferencja była odpowiedzią na rosnącą potrzebę wymiany doświadczeń i wiedzy, a także podsumowania dotychczasowej współpracy z kontrahentami. Chcieliśmy również opowiedzieć naszym partnerom o planach na przyszłość i nowych funkcjach, o które już wkrótce poszerzymy ofertę – mówi Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

Doceniamy najlepszych

Wydarzenie zainaugurowało podsumowanie 2016 roku w rozwoju aplikacji SaldeoSMART oraz wręczenie wyróżnień dla najlepszych partnerów sieci handlowej. W gronie liderów sprzedaży znalazły się firmy:

  • Make IT Mine Sp.z o.o. (nagrodę odebrał Jarosław Klóska) – Lider Sprzedaży 2016,
  • Mix-Soft Iwona Mamos Sp.J. (nagrodę odebrała Katarzyna Mamos) – Najwyższa sprzedaż Oferty dla Firm 2016,
  • Logotech AA S.C. (nagrodę odebrał Paweł Adamczyk) – Najwyższa sprzedaż Pakietu Komunikacja z Klientem.

Dzień I – teoria z życia wzięta

Podczas pierwszego dnia konferencji uczestnicy zapoznali się z prezentacjami integracji SaldeoSMART, które zostały przygotowane przez firmy zrzeszone w Sieci Partnerskiej. Omawiano wymianę danych z takimi systemami jak:

  • SAP Business One (SAP Business One + SaldeoSMART. Profesjonalny OCR w prawdziwym ERP – korzyści z integracji dla klienta i partnera, SUPREMIS Sp. z o.o.),
  • Comarch ERP XL (Vaterii – Integracja z Comarch ERP XL, CDN- Partner w Krakowie Sp. z o.o.),
  • InsERT Nexo (SaldeoSMART i Nexo czyli XXI wiek w księgowości, IT Develop sp. z o.o.),
  • KSP Logotech (Jak zorganizować pracę w biurze rachunkowym? Komunikacja z klientem SaldeoSMART na przykładzie automatycznej integracji KSP Logotech, Logotech AA s.c.)

Nie zabrakło również ciekawych studiów przypadków z wdrożeń aplikacji. Swoimi doświadczeniami podzielił się nie tylko producent aplikacji – firma BrainSHARE IT Sp. z o.o., ale także partnerzy, firmy Datev.pl Sp. z o.o. oraz AURA Technologies Sp. z o.o. Każdemu z wystąpień towarzyszyła dyskusja na temat korzyści płynących z wdrożenia oprogramowania.

Konferencja była znakomitą okazją, aby przyjrzeć się bliżej rozwojowi najlepszej technologii OCR faktur. Na szczególną uwagę zasługują prezentacje dotyczące realnych wdrożeń i dobrze zorganizowany networking – mówi Jarosław Klóska z Make IT Mine Sp. z o.o., firmy która została Liderem Sprzedaży 2016 w Sieci Partnerskiej SaldeoSMART.

Konferencja była dla nas okazją do wymiany doświadczeń i przybliżenia rozwiązań SAP dedykowanych dla rynku MŚP m.in. systemu ERP SAP Business One. W trakcie prezentacji i towarzyszących im dyskusji zaobserwowałem dwa główne trendy wynikające z integracji z aplikacją SaldeoSMART: zarówno usprawnienie komunikacji z klientem, jak i udoskonalenie współpracy w strukturach firmy, szczególnie pomiędzy komórkami biznesowymi a finansowo – księgowymi – podsumowuje Maciej Jaroszyński z SUPREMIS Sp. z o.o.

Pierwszy dzień konferencji zakończył wieczorny bankiet połączony z imprezą integracyjną.

Dzień II – praktyka czyni mistrza

Podczas drugiego dnia wydarzenia uczestnicy mogli wziąć udział w szkoleniu z zakresu alternatywnych form finansowania SaldeoSMART oraz w warsztatach z obsługi poszczególnych modułów aplikacji, m.in. Panelu Pracownika, Odczytywania Wyciągów Bankowych czy Raportów Kasowych i Dokumentów KP/KW. W praktyczny świat nowoczesnego zarządzania firmą i procesami w firmie wprowadziła gości Edyta Wojtas oraz Grzegorz Ćwiklak i Marcin Muszyński z BrainSHARE IT.

Oficjalnymi partnerami I edycji Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART były firmy Marketplanet i Digital Solutions Dystrybucja Polska.

SaldeoSMART to system dla biur księgowych, a także dla firm, które posiadają własny dział księgowości. Oprogramowanie jest aktualizowane w miarę zmian zachodzących w prawie oraz rozwijane o nowe funkcjonalności na podstawie informacji zwrotnych od użytkowników. Za stworzenie i rozwój systemu odpowiada krakowska spółka BrainSHARE IT, która łączy wiedzę o nowoczesnej księgowości z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Leasing – czy to rozwiązanie dla twojej firmy?
Następny
Obsługa faktur dla nievatowców w SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *