konferencja dla Partnerów SaldeoSMART

Spotkanie ekspertów branżowych – VI Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Po dwóch latach wydarzeń on-line przyszedł czas na bezpośrednie spotkanie przedstawicieli Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Tegoroczna dwudniowa konferencja była okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń. Co zmieniła pandemia w księgowości i branży IT? 

VI Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Jesienią 2021 roku życzyliśmy sobie konferencji stacjonarnej i tak też się stało. Zapadła decyzja. Mimo że początek roku nie zwiastował sukcesu – pandemia, inflacja, niepewna sytuacja geopolityczna – uruchomiliśmy zapisy i na początku czerwca spotkaliśmy się w Radoczy koło Wadowic.

W miejscu z dala od zgiełku miasta, z niesamowitymi widokami, w którym wszyscy mogliśmy odetchnąć z ulgą. Po trzech latach dało się odczuć, że wszyscy potrzebowaliśmy spotkania bezpośredniego. Pandemia zmieniła podejście do biznesu.

Konferencja SaldeoSMART:
2 dni
100 uczestników
35 firm partnerskich
15 wykładów
ponad 10 h prelekcji

Co znalazło się w agendzie wydarzenia? Zarząd BrainSHARE IT, producenta SaldeoSMART, przedstawił w liczbach ostatnie dwa lata funkcjonowania firmy, a także zaprezentował plany i cele na najbliższe lata. Eksperci SaldeoSMART zapoznali uczestników z najważniejszymi aspektami rozwoju produktu. Podczas wydarzenia zaprezentowano na żywo jak realizowana jest w SaldeoSMART obsługa KSeF. Pokazano plany rozwoju współpracy z partnerami, najważniejsze aspekty wdrożeń, obsługi klienta i sposoby pracy nad rozwojem produktu.

 

SaldeoSMART – zaufany partner w księgowości

Rozwijamy ofertę SaldeoSMART od 2009 roku. System jest platformą pozwalającą na pełną archiwizację i elektroniczny obieg dokumentów, wyeliminowanie przepisywania danych (dzięki programowi OCR), zarządzanie pracą, sprawną komunikację z klientami. Funkcjonalności te wspierają codzienną pracę biur rachunkowych i firm. Czy klienci są zainteresowani takim produktem?

Pandemia

W czasie pandemii zauważyliśmy wyraźny wzrost wykorzystania naszego rozwiązania i jego funkcjonalności. Przybyło nam również sporo nowych klientów, dziś mamy ich w sumie 5000, co tylko potwierdza, że biura, które do tej pory niechętnie podchodziły do nowinek technologicznych, w ostatnich dwóch latach doceniły innowacje usprawniające ich pracę – mówi Krzysztof Wojtas, Prezes Zarządu BrainSHARE IT.


Cyfryzacja biur księgowych i rachunkowych oraz firm przyspieszyła. Jak wynika z danych porównawczych SaldeoSMART, biorących pod uwagę luty 2020 roku i maj 2022:

  • o 127% wzrosła liczba odczytywanych dokumentów, 
  • o 79% liczba wystawianych faktur sprzedaży, 
  • o 118% liczba pobrań aplikacji mobilnej.

Zmiany w prawie

Wprowadzaniu nowych technologii sprzyjają też zmiany w przepisach. Firmy chętnie sięgają po systemy, które pomagają nadążać za wprowadzonymi modyfikacjami. Zmiany prawa, Polski Ład, Krajowy System e-Faktur (KSeF), ale też oczekiwania klientów, wszystko to tworzy mariaż, w którym technologie odgrywają ważną rolę –  pomagają pracownikom w ich codziennych obowiązkach. 

2 dni wiedzy i networkingu

Odświeżyliśmy kontakty – przez ostatnie dwa lata rozmawialiśmy z Partnerami SaldeoSMART głównie online i telefonicznie. Na konferencji w Radoczy był czas by wymienić doświadczenia osobiście. 

Zapoznaliśmy Partnerów ze sprawdzonymi metodami handlowymi i marketingowymi działaniami pozwalającymi na pozyskiwanie klientów. Był czas na networking i rozmowy kuluarowe o prowadzeniu biznesu i sprawdzonych sposobach na rozwiązywanie problemów.
 

Ważnym punktem konferencji były codzienne sesje pytań i odpowiedzi (Q&A), podczas których pytania, a także pomysły uczestników były weryfikowane z ekspertami SaldeoSMART. Jednym z kluczowych tematów była funkcjonalność związana z Krajowym Systemem e-Faktur. KseF budził wątpliwości i najczęściej pojawiał się w pytaniach uczestników konferencji SaldeoSMART. Partnerzy chcieli dokładnie wiedzieć jak wygląda dostosowanie do zmian w przepisach i proces wystawiania faktur.

Nagrody dla najlepszych Partnerów 

Był też czas na celebrowanie – podczas uroczystego bankietu rozdaliśmy statuetki oraz nagrody. Najlepszymi partnerami 2021 r. zostały firmy: 

  1. Make It Mine Sp. z o.o. Sp. K.
  2. CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o.
  3. Best-IT Sp. z o.o. 
  4. Aidem Art Sp. z o.o. 
  5. AURA Technologies Sp. z o.o.

Sponsorami nagród dla najlepszych Partnerów byli EPSON i Kodak Alaris.
Wspólna zabawa trwała do późnych godzin nocnych i zakończyła się tradycyjnym już spotkaniem “przy ognisku”.


Konferencja oczami uczestników

Mamy świadomość tego, że dla wielu firm partnerskich to była pierwsza okazja do spotkania offline od czasu pandemii. Wyczuwaliśmy w czasie konferencji potrzebę bezpośredniej interakcji i budowania nowych relacji biznesowych. Cieszymy się, że udało nam się spotkać, a kolejna taka okazja już za rok – podsumowuje Edyta Wojtas, wiceprezes Zarządu i Dyrektor Strategiczny w BrainSHARE IT.

Relacja z konferencji

Chcecie dowiedzieć się co o Konferencji Partnerskiej sądzą jej uczestnicy? Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:

Sponsorem wydarzenia był Kodak Alaris, firma odpowiadająca za obszar związany z digitalizacją, oprogramowaniem oraz sprzętem wspomagającym procesy obiegu dokumentów.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Aktualizacja API i nowa wersja SaldeoSMART- 2.73
Następny
Wczasy pod gruszą 2022 – jak rozliczyć?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *