plany na nowy rok

SaldeoSMART – plany 2022

Udostępnij:

Co znajdziesz we wpisie:

0
(0)

Koniec roku to czas podsumowań i planów, również w SaldeoSMART mamy pełne ręce roboty! Przygotowując się na Polski Ład i Krajowy System e-Faktur, planujemy jak odpowiedzieć na potrzeby klientów. Co będzie dla nas najważniejsze w nadchodzącym roku? 

Kierunki rozwoju rozwiązań SaldeoSMART są już ustalone. Sukcesywnie rozbudowujemy portfolio rozwiązań wspierających i automatyzujących księgowość, dlatego też plany na rok 2022 są obszerne! Będziemy rozbudowywać funkcjonalności pakietów – od fakturowania i obiegu dokumentów, po zarządzanie biurem rachunkowym i firmą. Intensywnie pracujemy też nad przebudową detali dokumentów. Jak to wygląda w ujęciu bardziej szczegółowym?

grafika z planami 2022

KSeF

Od 1 stycznia 2022 wchodzi w życie Krajowy System e-Faktur, który jest wyzwaniem zarówno dla przedsiębiorców jak i dostawców oprogramowania. SaldeoSMART będzie zgodne z KSeF, dzięki integracji. Aplikacja SaldeoSMART będzie gotowa na wymagania wynikające z nowej ustawy. Sam proces wystawiania faktur dla użytkowników pakietów, które zawierają taką funkcjonalność (Moja Firma, Moja Firma Plus, Panel Kontrahenta, Komunikacja z Klientem) nie zmieni się. Nie będą oni musieli uczyć się nowych funkcji. Przygotują fakturę w SaldeoSMART jak dotychczas i po użyciu przycisku “wystaw i wyślij do KSeF” zostanie ona wysłana do KSeF, zostanie jej nadanym numer i jednocześnie będzie wystawiona jako faktura ustrukturyzowana.

Również moduł fakturowania będzie sukcesywnie rozwijany. Jedną z ważniejszych funkcji, której klienci mogą spodziewać się w 2022 roku, będzie wprowadzanie korekt do zaliczek. Dodatkowo na liście dokumentów pojawi się funkcja przelewów walutowych.  

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo użytkowników oraz ich danych, dlatego po wprowadzeniu w 2021 roku możliwości logowania dwuskładnikowego do SaldeoSMART idziemy o krok dalej. W 2022 wprowadzimy nowe funkcje w logowaniu dwuskładnikowy dla administratorów. Dzięki nim będzie możliwe wprowadzenie polityki logowania w obrębie całej firmy – dla wszystkich użytkowników korzystających z aplikacji SaldeoSMART. Administrator będzie mógł wprowadzić dla nich obligatoryjne stosowanie logowania dwuskładnikowego. 

Współpraca

W nadchodzącym roku zapraszamy jeszcze mocniej do współtworzenia oprogramowania SaldeoSMART. Jeśli jesteś naszym klientem i chciałbyś mieć wpływ na wprowadzone funkcjonalności, dołącz do grona testerów nowych rozwiązań! Jednocześnie tworzymy również grupę klientów, która będzie miała wpływ na planowanie wdrażanych funkcjonalności, dzięki czemu wsłuchiwanie się w potrzeby klientów zyska kolejny wymiar. Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grupy zapraszamy do kontaktu mailowego: projekty@saldeosmart.pl!

Kolejny rok zawsze jest wyzwaniem, ale mamy ambitne plany i dołożymy wszelkich starań, żeby satysfakcja z naszych rozwiązań rosła. Rozwijamy się dla Państwa, bo widzimy wyraźnie, że warto! 

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Podsumowanie 2021 – co się zmieniło w SaldeoSMART?
Następny
Jak będzie wyglądać księgowość w 2022 roku?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *