SaldeoSMART Partnerem Głównym II Konwentu Księgowych – Akademia Księgowości 2018

Udostępnij:
0
(0)

9 czerwca to dzień, w którym swoje święto mają wszyscy księgowi. Z tej okazji 8 czerwca w Gdańsku odbędzie się II Konwent Księgowych – Akademia Księgowości, wydarzenie edukujące oraz integrujące pracowników księgowości nie tylko z samego Trójmiasta, ale także całej Polski. Partnerem Głównym Akademii Księgowości jest SaldeoSMART.

Akademia Księgowości po raz drugi pod Patronatem SaldeoSMART

Podczas Akademii Księgowości Zespół SaldeoSMART poprowadzi stoisko konsultacyjne, na którym powie jak wygląda sprawna komunikacja z biura rachunkowego i jego klientów oraz ile można zyskać, wykorzystując w swojej pracy zawodowej nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgowych. Będzie można także zapoznać się z działaniem SaldeoSMART i jego funkcjami, m.in. odczytywaniem papierowych faktury, elektronicznym archiwum dokumentów czy obiegiem dokumentów, łączącym prace księgowego w biurze rachunkowych i firmy wraz z jej pracownikami.

W trakcie spotkania będzie można także wysłuchać krótkiej prezentacji Patryka Oleszczuka „Księgowy XXI wieku – czego potrzebuje klient, a czego księgowy”.

SaldeoSMART bardzo chętnie angażuje się w wydarzenia skierowane do grupy zawodowo związanej z księgowością. Oprogramowanie od początku było kierowane do księgowych i to właśnie z księgowymi współpracujemy w największym zakresie – podkreśla Patryk Oleszczuk, Specjalista ds. Kluczowych Klientów SaldeoSMART.

Konwent Księgowych z okazji Dnia Księgowego

9 czerwca to w Kalendarzu Świąt Nietypowych Dzień Księgowego. Z tej okazji w Trójmieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Organizują je księgowi dla księgowych. To Akademia Księgowości, czyli II Konwent Księgowych zorganizowany przez 2+1 Biuro Rachunkowe oraz Fundację 2+1 Akademia Księgowości.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenia, Akademia Księgowości ma łączyć różne zagadnienia, które zmieniają podejście do zawodu księgowego, pokazywać jak rozwinąć swoje kompetencje i efektywnie poprowadzić ścieżkę kariery w księgowości oraz ułatwić nawiązywanie kontaktów z ludźmi z pasją. Dlatego też w naszej prezentacji chcemy nawiązać do relacji na linii biuro rachunkowe, księgowy – klient oraz potrzeb obu stron odnośnie wzajemnej, skutecznej współpracy – podsumowuje Oleszczuk.

Akademia Księgowości – zapisz się już dziś!

Szczegółowe informacje i zapisy na Akademię Księgowości są dostępne na stronie www.akademiaksiegowosci.com.

Zachęcamy do udziału!

SaldeoSMART jest Partnerem Głównym wydarzenia.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Logotyp twojej firmy – o czym pamiętać, przy jego zamawianiu
Następny
E-zwolnienia lekarskie wejdą w życie od grudnia 2018 – czy na pewno wiesz o nich wszystko?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *