Akademia Księgowości z Partnerem Głównym SaldeoSMART

SaldeoSMART Partnerem Głównym Akademii Księgowości

Udostępnij:
0
(0)

9 czerwca to dzień, w którym swoje święto mają wszyscy księgowi. Z tej okazji w Gdańsku odbędzie się I Konwent Księgowych w Trójmieście – Akademia Księgowości, wydarzenie edukujące oraz integrujące księgowych nie tylko z samego Trójmiasta, ale także całej Polski. Partnerem Głównym Akademii Księgowości jest SaldeoSMART.

Konwent Księgowych z okazji Dnia Księgowego

9 czerwca to w Kalendarzu Dzień Księgowego. Z tej okazji w Trójmieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez księgowych dla księgowych. To Akademia Księgowości, czyli I Konwent Księgowych zorganizowany przez 2+1 Biuro Rachunkowe.

Zależy nam na zbudowaniu społeczności księgowych. Akademia Księgowości ma być wydarzeniem wyjątkowym i inspirującym dla właścicieli biur rachunkowych, księgowych, absolwentów i studentów, którzy swoją przyszłość wiążą z księgowością – mówi Gabriela Brzezińska, prezes 2+1 Biura Rachunkowego, które jest organizatorem Akademii Księgowości. Z doświadczenia wiem, że łączenie oraz rozwijanie kompetencji twardych i miękkich w swojej pracy zawodowej przynosi wymierne korzyści. Dlatego też Akademia Księgowości będzie łączyć różne zagadnienia, które zmienią podejście do zawodu księgowego, pokażą jak rozwinąć swoje kompetencje i wykorzystać potencjał, aby efektywnie poprowadzić ścieżkę kariery w księgowości oraz nawiązać kontakty z ludźmi z pasją – dodaje Brzezińska.

Akademia Księgowości pod Patronatem SaldeoSMART

SaldeoSMART bardzo chętnie angażuje się w wydarzenia skierowane do grupy zawodowo związane z księgowością. Od samego początku nasze oprogramowanie było kierowane do księgowych i to właśnie z księgowymi współpracujemy w najszerszym zakresie – wyjaśnia Edyta Wojtas, wiceprezes BrainSHARE IT Sp. z o.o., producenta oprogramowania SaldeoSMART.

Podczas Akademii Księgowości Zespół SaldeoSMART poprowadzi stoisko konsultacyjne. Powiemy na nim jak wygląda sprawna komunikacja biura rachunkowego i jego klientów oraz ile można zyskać, wykorzystując w swojej pracy zawodowej nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgowych. Będzie można także zapoznać się z działaniem SaldeoSMART i jego funkcjami, m.in. odczytywaniem papierowych faktury, elektronicznym archiwum dokumentów czy obiegiem dokumentów dla biur rachunkowych i firm.

Akademia Księgowości – zapisz się już dziś!

Szczegółowe informacje i zapisy na Akademię Księgowości są dostępne na stronie www.akademiaksiegowosci.com.

Dla czytelników Bloga SaldeoSMART specjalny rabat, wystarczy wpisać kod rabatowy SALDEO.

Zachęcamy do udziału!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Reorganizacja w firmie – kiedy wprowadzenie procedur jest niezbędne?
Następny
Papierkologia – ile kosztują cię papierowe dokumenty?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *