SaldeoSMART EOIF GigaCon Summit

SaldeoSMART na konferencji EOIF GigaCon Summit

Udostępnij:
0
(0)

W ostatnim tygodniu lipca SaldeoSMART będzie obecne na organizowanej w Warszawie konferencji EOIF GigaCon Summit. 27 i 28 lipca na Stadionie Narodowym spotkają się czołowi dostawcy systemów do obiegu dokumentów, w tym także SaldeoSMART.

Obieg Dokumentów SaldeoSMART

Pakiet SaldeoSMART Obieg Dokumentów to rozwiązanie przeznaczone dla firm oraz biur rachunkowych, które chcą uporządkować i usprawnić pracę z dokumentami. Wprowadzanie dokumentów w obieg odbywa się w nim automatycznie, dzięki zastosowaniu technologii OCR (Optical Character Recognition). To odczuwalne uproszczenie i przyspieszenie pracy już na samym początku zastosowania obiegu dokumentów w firmie. Wbrew pozorom to właśnie konieczność ręcznego wprowadzania wielu informacji stanowi dla wielu firm i ich pracowników barierę we wdrożeniu obiegu dokumentów. SaldeoSMART pokazuje, że firmowy workflow może być prosty, funkcjonalny i przyjemny. To system do kompleksowego zarządzania dokumentami w firmie. Jest przeznaczony nie tylko dla faktur – pozwala zdefiniować także własne typy dokumentów (umowy, pisma, zamówienia, dokumenty finansowe itp.).

Wymiana doświadczeń i nadążanie za trendami

„Udział w konferencji to najlepszy sposób na wymianę doświadczeń i spotkanie z firmami wdrażającymi obieg dokumentów. W prezentacji SaldeoSMART, która odbędzie się w drugim dniu wydarzenia powiemy o tym, jak w elektronicznym obiegu dokumentów wyeliminować ręczne wprowadzanie danych” – mówi Edyta Wojtas, Analityk biznesowy i specjalistka z zakresu optymalizacji i automatyzacji pracy w BrainSHARE IT Sp. z o.o., firmie będącej producentem oprogramowania SaldeoSMART. SaldeoSMART to system, który przedstawia całkowicie nowe podejście do elektronicznego obiegu dokumentów, który może być prosty we wdrożeniu i funkcjonalny w codziennej pracy. „Wykorzystując inteligentny system OCR automatyzuje proces wprowadzania dokumentu i kierowania go we właściwy obieg, a ponad 30 integracji z programami księgowymi eliminuje konieczność powielania ręcznej pracy w wielu systemach” – podsumowuje.

Prezentacja SaldeoSMART na EOIF GigaCon Summit odbędzie się 28 lipca 2016r. o godz. 12:20. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Platformy zakupowe online – nowy sposób na pozyskiwanie klientów
Następny
5 korzyści z e-procurement dla nabywcy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *