Nowy wizerunek SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Idzie jesień, idzie nowe! Od 1 września posługujemy się nowym, odświeżonym logo. Zostało ono znacząco przeprojektowane – zmieniła się kolorystyka, postawiliśmy też na uproszczenie naszego znaku rozpoznawczego.

Nowy wizerunek SaldeoSMART

Skąd pomysł na modyfikację? Nie da się ukryć, że z każdej strony otaczają nas zmiany – zmienia się rzeczywistość, rozwija się nasza firma, a aplikacja SaldeoSMART jest nieustannie aktualizowana i poszerzana o nowe funkcjonalności. Zdecydowaliśmy się odświeżyć logo, by lepiej oddawało cechy aplikacji SaldeoSMART. Chcieliśmy, by kojarzyło się z produktem nowoczesnym i innowacyjnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego!

Zależy nam, by praca z naszym programem była dla klientów przyjemnością, również od strony wizualnej. Nowe logo SaldeoSMART jest nie tylko nowocześniejsze od strony graficznej, ale także lepiej pasuje do naszej wizji rozwoju programu. Odzwierciedla innowacyjność produktu, który umożliwia pracę w standardzie na miarę naszych czasów – nowej rzeczywistości, w której wszyscy funkcjonujemy online. Dlatego też hasło pozostało bez zmian – ewolucja w księgowości.

Zmiany logo SaldeoSMART

Oto, jak logo SaldeoSMART zmieniało się w czasie. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak nowa identyfikacja spodoba się naszym klientom i partnerom. Czekamy na komentarze!

logo-grafika

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Księgowi kontra JPK. Jakie zmiany czekają biura rachunkowe?
Następny
Zakładasz firmę? Wybierz nowoczesną księgową!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *