Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Konferencja Sieci Partnerskiej SaldeoSMART 16-17 marca 2017

Udostępnij:
0
(0)

Zespół SaldeoSMART zaprasza Partnerów na I edycję Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Spotkanie odbędzie się w dniach 16-17 marca w Warszawie. W programie znajdują się podsumowanie sprzedaży 2016, plany rozwojowe, Case Study wdrożeń SaldeoSMART a także prezentacje techniczne dotyczące integracji oraz wybranych funkcji aplikacji.

I edycja Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART

Po ponad dwóch latach istnienia Sieci Partnerskiej producent aplikacji SaldeoSMART, firma BrainSHARE IT Sp. z o.o. wzorem czołowych producentów oprogramowania w Polsce zdecydowała się na organizację konferencji dla firm partnerskich. „Stworzenie Sieci Partnerskiej było milowym krokiem w rozwoju naszej firmy. Współpraca z Partnerami jest dla nas niezwykle ważna, stąd też decyzja o organizacji Konferencji” – wyjaśnia Marcin Muszyński, koordynator Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Plan 2-dniowego wydarzenia jest bardzo bogaty. „Podsumujemy na nim wspólne działania sprzedażowe, wymienimy się doświadczeniami a także porozmawiamy o kierunkach rozwoju produktu. ” – wylicza Barbara Marcisz, specjalistka ds. marketingu –  „W planach mamy również warsztaty i szkolenia z wybranych funkcji aplikacji SaldeoSMART oraz elementów sprzedażowych.” – dodaje.

SaldeoSMART jest wiodącym rozwiązaniem w zakresie odczytywania papierowych i elektronicznych dokumentów, a także platformą do komunikacji biur rachunkowych i ich klientów. Program jest dystrybuowany w całej Polsce, Sieć Partnerska SaldeoSMART skupia obecnie ponad 100 firm.

Plan wydarzeń

Podczas 2-dniowego wydarzenia nie zabraknie okazji na podsumowanie roku 2016 – poznanie najważniejszych nowości wprowadzonych do oferty, kierunku rozwoju aplikacji i najbliższych planów, a także podsumowanie sprzedaży wśród Partnerów Handlowych. Ważnym elementem będą prezentacje techniczne oraz najciekawsze wdrożenia w postaci krótkich Case Study. „Wzrost sprzedaży wśród Partnerów jest bardzo wysoki. Aby podkreślić wartość współpracy z Partnerami przygotowaliśmy dla nich specjalne wyróżnienia w kilku kategoriach. Szczegóły zdradzimy jednak dopiero na Konferencji. Emocji na pewno nie zabraknie” – tłumaczy Marcin Muszyński.

Zapisy na Konferencję

Zapisy na Konferencję trwają do 25 lutego. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie

www.saldeosmart.pl/konferencja

Także zapisy odbywają się drogą online. Został przygotowany specjalny Formularz Zapisu.

www.saldeosmart.pl/konferencja-zapisy

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
W jak windykacja. Jak ją przeprowadzić sprawnie?
Następny
Dokumentacja księgowa w wersji elektronicznej – jak ją prawidłowo przechowywać?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *