Konferencja dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”

Konferencja dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”

Udostępnij:
0
(0)

Zespół SaldeoSMART zaprasza na I edycję Konferencji na temat trendów w księgowości. W programie znajdują się podsumowanie najważniejszych nowości i zmian w programie, plany rozwojowe, warsztaty z wybranych funkcji a także merytoryczne prezentacje skierowane do księgowych. Zaplanowano dwa wydarzenia. Pierwsze odbędzie się w Katowicach 3 października, a drugie w Warszawie – 26 października.

I edycja Konferencji „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART”

Po sukcesie Konferencji dla Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, producent oprogramowania – firma BrainSHARE IT zdecydowała się na organizację wydarzeń, które będą przeznaczone dla księgowych, ze szczególnym uwzględnieniem Klientów. W pierwszej edycji zaplanowano dwie konferencje – w Warszawie i na Śląsku. Dobór miejsc nie jest przypadkowy. „Nasza firma ma Klientów w całej Polsce, więc tak wybraliśmy lokalizacje konferencji, aby zarówno Ci z północy, jak i Ci z południa kraju mogli do nas dołączyć” – tłumaczy Barbara Marcisz, specjalistka ds. marketingu w BrainSHARE IT. Myślą przewodnią są trendy w branży księgowej i tak też sformułowano temat tegorocznego wydarzenia.

Konferencyjny rozkład jazdy

Tematyka konferencji będzie różnorodna. Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do księgowych, którzy w swojej codziennej pracy wykorzystują program SaldeoSMART. Jednak udział wziąć mogą wszyscy, którzy pracują w księgowości. „Po Konferencji dla Partnerów wiemy, że bardzo ważne jest zebranie i omówienie nowości w programie. Aktualizacje robimy bardzo często, więc zdarza się, że któraś z nich umyka użytkownikom. Dlatego też główną osią programu będzie podsumowanie ostatnich aktualizacji oraz krótkie warsztaty z wybranych funkcji” – wyjaśnia Krzysztof Wojtas, prezes BrainSHARE IT. W programie przewidziano także czas na merytoryczne prezentacje z obszarów, które są ważne dla księgowych. Szczegółowego programu można się spodziewać na początku września, warto też śledzić stronę www.saldeosmart.pl/konferencja-harmonogram.

Zapisy na Konferencję dla księgowych

Zapisy na Konferencję będą możliwe w pierwszym tygodniu września, jednak już teraz zachęcamy do zarezerwowania czasu. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie www.saldeosmart.pl/konferencja.

Zapisy odbywać się będą przez Formularz Zapisu, dostępny na stronie internetowej www.saldeosmart.pl/konferencja-zapisy.

Udział w Konferencji dla księgowych „Trendy w księgowości okiem SaldeoSMART” jest płatny – 200 zł netto od osoby. Dla Użytkowników programu SaldeoSMART przewidziano cenę specjalną z 50% rabatem, czyli 100 zł netto.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
W Internecie jak w życiu, czyli po co nam netykieta (część 2)
Następny
Zatrudnianie cudzoziemców – jakie zmiany czekają nas w 2018 roku?

Komentarze (1)

  1. Franciszek

    Fajna sprawa, warto odwiedzać tego typu konferencje bo mogą się przydać i dużo można się z nich dowiedzieć.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *