Kierunki rozwoju SaldeoSMART, czyli wnioski po wewnętrznej ankiecie wśród Użytkowników

Udostępnij:
0
(0)

Koniec roku to okres na podsumowania i plany na nowy rok. Nie inaczej jest w firmach. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie wśród Użytkowników aplikacji SaldeoSMART ankiety na temat planowanych funkcjonalności oraz rozpoznania ich potrzeb. Wynik ankiety ma wpływ na rozwój aplikacji i planowane na ten rok nowości.

Ankieta była dostępna przez 3 tygodnie wyłącznie dla Użytkowników aplikacji SaldeoSMART: biur rachunkowych, kancelarii podatkowych oraz firm z wewnętrzną księgowością. Dzięki temu każdy, kto chciał się wypowiedzieć, mógł to zrobić w dogodnym dla siebie terminie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przeznaczyli kilka minut swojego czasu na podzielenie się z nami swoją opinią i oczekiwaniami względem SaldeoSMART. Tak duże zainteresowanie ankietą to dla nas wyraźny sygnał, żeby częściej pytać Użytkowników aplikacji o potrzebne funkcje” – mówi Krzysztof Wojtas prezes BrainSHARE IT – „Dla nas, jako producentów SaldeoSMART, wiedza na temat ich potrzeb i oczekiwań jest bezcenna” – dodaje.

Kierunki rozwoju, czyli plany na najbliższy rok

Ankieta pokazała, że Użytkownikom najbardziej zależy na coraz szerszym zakresie wykorzystywanych funkcjonalności odczytywania dokumentów – zarówno pod kątem zakresu treści pobieranych z faktur, jak również odczytywania całkiem nowych rodzajów dokumentacji firmowej. Ten temat okazał się najważniejszy, w związku z czym główny nacisk w dalszych działaniach BrainSHARE położy właśnie na tę funkcję. To też znak, że wdrożenie odczytywania dokumentów w biurach rachunkowych, kancelariach podatkowych oraz działach księgowych firm spełnia swoją rolę i pozwala skutecznie optymalizować pracę.

Wśród firm duża waga położona została na planowane funkcje wspomagające wymianę informacji wewnątrz firmy. To konsekwencja wprowadzonego w tym roku do systemu modułu Obiegu dokumentów, który zostanie w tym roku rozbudowany o kolejne narzędzia. SaldeoSMART jest odbierane jako prosta i funkcjonalna aplikacja, z której z łatwością korzysta każdy pracownik firmy, niezależnie od działu, w którym pracuje.

Zakończenie ankiety i podziękowanie za uczestnictwo

W ramach podziękowania za poświęcony czas została przewidziana nagroda w postaci bezpłatnego, 3-miesięcznego dostępu do usługi. Nagroda trafiła do Pani Edyty Nadolskiej, właścicielki Kancelarii Doradcy Podatkowego Edyta Nadolska w Łodzi.

Na pytanie co daje aplikacja SaldeoSMART, Pani Edyta Nadolska bez wahania odpowiada, że najbardziej docenia automatyczne księgowanie dokumentów. „Wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywania danych, szyfrowane połączenie, brak możliwości dostępu do aplikacji osobom nieupoważnionym oraz zgodność systemu z ustawą o ochronie danych osobowych, co dla mnie jako doradcy podatkowego jest niezwykle ważne” – podkreśla istotne cechy. Jako kolejną zaletę wymienia archiwum dokumentów i to co ono ze sobą niesie: dostęp do skanów dokumentów dla niej i klientów oraz poczucie bezpieczeństwa, że w razie nieprzewidzianych wypadków, są dodatkowe kopie dokumentów. „Jeśli muszę sprawdzić jakiś dokument, to automatycznie od razu loguję się do SaldeoSMART, jeśli chcę popracować w domu nie muszę zabierać ze sobą segregatorów” – wylicza najważniejsze zalety. To cenna wartość dodana aplikacji, o której na początku się nie myśli, jednak z czasem odgrywa coraz większą rolę.

Jako kierunek rozwoju wskazuje obsługę innych typów dokumentów i przyznaje, że mocną stroną SaldeoSMART jest wyprzedzanie oczekiwań. Ważna jest także nowoczesność i nadążanie za zmianami. Nie tylko w przepisach, ale także w dostępnej technologii. „Cieszę się, że taka aplikacja powstała, dzięki temu moja praca na pewno jest wygodniejsza. Dużym atutem SaldeoSMART jest prostota obsługi, intuicyjność oraz otwartość Zespołu BrainSHARE na sugestie, które także zdarzyło mi się zgłaszać” – stwierdza Pani Nadolska.

Bez wątpienia można ją nazwać nowoczesną księgową, na co Pani Edyta ze śmiechem przystaje i mówi: „Bycie „na czasie” jest ważne, to najlepszy sposób na rozwój siebie i swojej działalności”.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
4 powody, dla których warto wdrożyć w firmie SaldeoSMART
Następny
Automatyzacja = efektywność 5 procesów, które możesz zautomatyzować dzięki SaldeoSMART

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *