Saldeo zostaje włączone do platformy SaldeoSMART

Już od marca Saldeo staje się częścią platformy SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Z dniem 1 marca 2016 r. aplikacja Saldeo dla biur rachunkowych została włączona do innowacyjnej platformy SaldeoSMART, rozbudowując ją o pakiet – Komunikacja z Klientem. W ten sposób marka SaldeoSMART połączyła dwa produkty firmy BrainSHARE IT sp. z o.o. – Saldeo i SaldeoSMART.

Saldeo zmienia się w Komunikację z Klientem i zostaje włączone do platformy SaldeoSMART

Po ponad 5 latach obecności na rynku nadszedł czas na zmiany. Włączenie Saldeo do platformy SaldeoSMART nie wpływa na zmianę funkcjonalności aplikacji i jej działanie. Pozwala jednak na efektywniejsze wprowadzanie zmian, które będą polepszać działanie programu oraz dostarczać użytkownikom nowych przydatnych funkcji.
Dodatkowo nowa nazwa – Komunikacja z Klientem – lepiej oddaje cel i działanie aplikacji, której nadrzędną rolą jest wpieranie biur rachunkowych i kancelarii podatkowych w skutecznej komunikacji z firmami oraz dostarczanie im przydatnych funkcji usprawniających codzienną pracę.

Wielofunkcyjna platforma dla księgowości i firm

SaldeoSMART w nowej odsłonie jest wielofunkcyjną platformą, której oferta jest skierowana dla biur rachunkowych i kancelarii podatkowych oraz firm ze szczególnym uwzględnieniem ich wewnętrznych działów księgowych. Połączenie dwóch dotychczasowych marek korzystnie wpłynie na realizację planów rozwojowych SaldeoSMART i pozwoli na dostarczenie użytkownikom jeszcze skuteczniejszego narzędzia do pracy.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Przechowywanie e-faktur – jak robić to zgodnie z prawem?
Następny
Prowadzisz biuro rachunkowe? Poznaj 4 sposoby na to, jak zdobyć nowych klientów

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *