Dołącz do forum SaldeoSMART

Udostępnij:
5
(1)

Już jest! Forum SaldeoSMART, czyli nowe miejsce dla użytkowników. Sam sprawdź jakie informacje tam znajdziesz i kto już się tam zalogował! Dołącz do społeczności SaldeoSMART zdobądź wiedzę i miej wpływ na rozwój produktu.

Wymiana informacji w Internecie? Ta forma aktywności nie traci na popularności. Fora dyskusyjne i grupy zrzeszające użytkowników rozwiązań, to wciąż rozwijające się kanały zdobywania wiedzy. Bez względu na to, ile  mamy lat, lubimy rozmawiać i wymieniać się poradami. Czy dotyczy to każdej branży? Tak, również dla grona użytkowników systemów informatycznych, fora internetowe stanowią wygodną platformę komunikacji.

Informacje dla użytkowników

Społeczność użytkowników SaldeoSMART nieustannie rośnie. Żeby ułatwić docieranie i wymianę informacji, uruchomiliśmy forum. Miejsce, w którym można znaleźć odpowiedź na nurtujące kwestie, zadać pytanie i wymienić się wiedzą z innymi użytkownikami SaldeoSMART.

Jak skorzystać z forum? Jest dostępne dla wszystkich użytkowników programu SaldeoSMART. Wystarczy zalogować się do Centrum Pomocy i wybrać odpowiednią zakładkę. Forum SaldeoSMART jest serwisem – w których tworzone są wątki zarówno tematyczne, podzielone zgodnie z pytaniami użytkowników, a także funkcjonalności dostępnych w programie. Możesz założyć na nim swój wątek. Zobaczyć, co na dany temat piszą inni i wejść w interakcje z użytkownikami SaldeoSMART. Na aktywnych użytkowników czekają odznaki

Skorzystaj z potencjału społeczności

Korzystanie z forum to szansa na zdobycie porady od osób z ogromnym doświadczeniem. Ten kontakt jest szczególnie użyteczny, kiedy chcemy rozwijać wątki tematyczne. Forum SaldeoSMART to miejsce, w któryc księgowi i przedsiębiorcy mogą spotkać się w jednym miejscu. Wymiana wiedzy i doświadczeń z ekspertami, to sposób aby znaleźć rozwiązania nurtujących problemów. 

Na forum SaldeoSMART nie znajdziesz osób przypadkowych – przeznaczone jest dla użytkowników programu. Osób ceniących nowe technologie i usprawnianie codziennej pracy. Użytkownicy przekazują swoją wiedzę dalej, dzięki czemu niejednokrotnie możesz dostać tam odpowiedź na swoje pytanie szybciej, niż próbując poradzić sobie z nim samemu.

Poznaj ekspertów z całej Polski

Forum SaldeoSMART to społeczność opierająca się na nawiązywaniu relacji, bazująca na wiedzy i doświadczeniu użytkowników. Znajdziesz na nim informacje nie tylko z zakresu obsługi i dostępnych oraz planowanych funkcjonalności SaldeoSMART, wartością dodaną jest także możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z ekspertami zajmującymi się księgowością  i biznesem z całej Polski. 

Proste zasady

Poszukujesz kompendium wiedzy na temat SaldeoSMART? Na forum znajdziesz materiały, które potrzebne są do pracy z programem lub tę pracę ułatwiają. Wygodna i prosta nawigacja, a także lista poruszanych tematów sprawią, że bez trudu znajdziecie potrzebne treści. 

Razem rozwijajmy produkt

Forum to również rozwijanie produktu. Z doświadczenia wiemy, że potrzeby i oczekiwania zmieniają się wraz z upływem czasu. Żeby ułatwić użytkownikom możliwość wpływania na rozwój SaldeoSMART uruchamiamy na forum również wątki związane z pomysłami rozwojowymi. Będzie tam można zagłosować na usprawnienia, które są najbardziej oczekiwane.

Do zobaczenia na FORUM SaldeoSMART!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Duplikat faktury – co to jest, jak go wystawić i zaksięgować?
Następny
Przejrzystość i funkcjonalność – release aplikacji mobilnej 1.25

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *