BrainSHARE IT uruchamia nowy oddział SaldeoSMART w Gdańsku

Udostępnij:
0
(0)

BrainSHARE IT, producent internetowej platformy SaldeoSMART, otworzył w czerwcu pierwszy poza Krakowem oddział swojej firmy. Nowy oddział SaldeoSMART w Gdańsku będzie przede wszystkim rozwijać sieć partnerów i klientów na północy Polski. Do jego zadań należy także wspieranie swoją wiedzą i doświadczeniem dotychczasowych oraz nowych użytkowników SaldeoSMART z tego regionu kraju.

Nowy oddział SaldeoSMART

1 czerwca firma BrainSHARE IT otworzyła swój nowy oddział w Gdańsku przy ul. Dyrekcyjnej 6. Jest to pierwsza w historii firmy zamiejscowa placówka. Wraz z centralą zlokalizowaną w Krakowie będzie dbała o utrzymanie szybkiego tempa wzrostu oraz zwiększanie liczby użytkowników systemu SaldeoSMART.

Oddział regionalny uruchomiono z myślą o wymagających klientach biznesowych, nierzadko potrzebujących bezpośredniego wsparcia w trakcie wprowadzania nowego systemu w struktury przedsiębiorstwa. Zarówno dotychczasowi, jak i nowi klienci z północnej części Polski mogą liczyć na profesjonalną pomoc, świadczoną przez obecny na miejscu zespół składający się m.in. z przedstawiciela handlowego oraz specjalisty z zakresu wdrażania oprogramowania SaldeoSMART.

Bardzo się cieszę, że mogliśmy otworzyć pierwszy oddział naszej firmy właśnie w Gdańsku. Nie wybraliśmy tego miasta przypadkowo: zależało nam na regionie, w którym nasi handlowcy zbudują nową sieć klientów, a do którego jako firma z południa mieliśmy dotychczas utrudniony dostęp. Mamy nadzieję, że dzięki gdańskiej filii system SaldeoSMART zyska kolejnych zadowolonych użytkowników. To dla nas bardzo ważny krok wytyczający przede wszystkim kierunek rozwoju całej firmy – tłumaczy Edyta Wojtas, wiceprezes zarządu i analityk biznesowy w BrainSHARE IT.

Pierwszy zamiejscowy oddział w Gdańsku to dopiero początek ekspansji BrainSHARE IT na polskim rynku. Głównym celem firmy jest rozwój partnerskiej sieci handlowej w ważnym dla niej obszarze biznesowym, jakim jest północna części kraju.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Staż. Czy zorganizowanie stażu opłaca się przedsiębiorcy?
Następny
Czy praca za granicą się opłaca? Sprawdź, czego jeszcze nie wiesz o wakacyjnej emigracji zarobkowej!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *