relacja z konferencji

8 Konferencja Sieci Partnerskiej już za nami!

Udostępnij:
5
(3)

Podczas 8 Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART, która odbyła się w malowniczym Krakowie, zaprezentowaliśmy najnowsze aktualizacje dotyczące naszej platformy. Prezentacje skupiły się na automatyzacji procesów finansowych, nowościach funkcjonalnych i biznesowych,
a także narzędziach wsparcia dla klientów. Uczestnicy dowiedzieli się, jak maksymalnie wykorzystać możliwości SaldeoSMART, aby osiągnąć większą efektywność i przewagę konkurencyjną w swoich działaniach.

Głos o zmianach

Tegoroczna konferencja obfitowała w merytoryczne dyskusje. Szczególnie wyróżnił się panel dyskusyjny z ekspertami i praktykami, Karolina Kasperek, Agnieszka Ligocka oraz Michał Gierek, którzy rozmawiali na temat tego jak lepiej sprzedawać. Dyskusje dotyczyły aktualnych zmagań biur rachunkowych, a w konsekwencji prowadziły do ukazania nowego profilu klienta i nowych miejsc sprzedaży.

Marketing, sprzedaż i bezpieczeństwo

Dużą uwagę poświęciliśmy również tematom sprzedażowym, marketingowym oraz bezpieczeństwa. Nasze prelekcje dotyczyły innowacyjnych strategii marketingowych oraz wykorzystania możliwości, które daje nam sztuczna inteligencja. Szymon Lach, ekspert sprzedaży, przyciągnął uwagę słuchaczy i spowodował wzmożoną aktywność naszych partnerów podczas wystąpienia na temat ulepszenia procesów sprzedażowych. Odbyły się również warsztaty z cyberbezpieczeństwa, podczas których dowiedzieliśmy się m.in w jaki sposób zabezpieczyć konta klientów, nie obyło się również bez pytań do prowadzących, których pojawiło się bardzo dużo. Nie zabrakło również networkingu i kuluarowe rozmowy o wspólnych planach i inicjatywach.

Partnerstwo biznesowe i doskonała atmosfera

Atmosfera podczas konferencji była niesamowita. Rejs statkiem po Wiśle i warsztaty z oddychania dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Uroczysty bankiet był kulminacyjnym momentem, podczas którego mogliśmy docenić naszych partnerów za ich wkład w rozwój SaldeoSMART. Wyróżnienia i nagrody dla najlepszych firm partnerskich były wyrazem uznania za ich zaangażowanie i osiągnięcia.

Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych w sieci partnerskiej SaldeoSMART

Oto laureaci, którzy uzyskali najwyższą sprzedaż w 2023 roku::

TOP 5 Partnerów SaldeoSMART 2023:

  1. Make It Mine Sp. z o.o. Sp. K.
  2. CI-COMPUTER Instal Sp. z o.o.
  3. AURA Technologies Sp. z o.o.
  4. Best-IT Sp. z o.o.
  5. Aidem Art sp. z o.o.

Wyróżnienia dla firm partnerskich SaldeoSMART:

  • FRAM Finanse Sp. z o.o. – Wyróżnienie za wyjątkowe zaangażowanie w promowanie SaldeoSMART online i offline.
  • Edopi Sp. z o.o. – Wyróżnienie za stałe zaangażowanie i wkład merytoryczny w rozwój SaldeoSMART.
  • WEBECO – Wyróżnienie za innowacyjną strategię sprzedażową.
  • READY TO RISE Sp. z o.o. – Wyróżnienie za wyjątkowe zaangażowanie w promowanie automatyzacji SaldeoSMART.
  • eBIT Jarosław Kubera – Wyróżnienie za wyjątkowe zaangażowanie w rozwój integracji.

Emocje zatrzymane w kadrach

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konferencji, które w pełni oddają atmosferę i emocje tego wyjątkowego wydarzenia. Zanurzcie się jeszcze raz w tej niesamowitej atmosferze i zobaczcie, jak wspólnie świętowaliśmy nasze sukcesy.

Podsumowując: jeśli jesteś partnerem SaldeoSMART i nie pojawiłeś się w Krakowie… kolejna taka okazja za rok! Nie przegap następnej Konferencji Sieci Partnerskiej SaldeoSMART – o destynacji i terminie poinformują Cię nasi opiekunowie sieci partnerskiej, Marcin Dąbrowski i Patryk Oleszczuk.

Dziękujemy za tegoroczną edycję i do zobaczenia!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, z branżą IT związana zawodowo od 4 lat. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketing, influencer marketing, konferencje i rozwój współpracy z siecią partnerską. Prywatnie podróżniczka, dekoratorka i fanka sportów zimowych.
Poprzedni
Czerwiec – miesiąc doceniania księgowych i kadrowych
Następny
Czym jest sztuczna inteligencja w finansach i jak może pomóc w efektywności finansowej firmy?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *