konferencja dla klientów SaldeoSMART 2022

6 Konferencja SaldeoSMART dla Klientów – już za tydzień

Udostępnij:
0
(0)

Zapraszamy na 6. edycję Konferencji SaldeoSMART dla Klientów. Spotkanie online pod hasłem “zaufany partner w księgowości” odbędzie się już 1 grudnia. Co w programie? Przygotowaliśmy agendę z myślą o użytkownikach SaldeoSMART i aktualnych wyzwaniach, które stoją przed biznesem. Sprawdźcie szczegóły w artykule. 

Społeczność SaldeoSMART

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w trybie online. Zapraszamy na 3 godziny ze specjalistami SaldeoSMART. Z roku na rok konferencja dla klientów przyciąga coraz więcej uczestników. Społeczność SaldeoSMART stale powiększa się o nowych użytkowników, a platforma zyskuje nowe funkcjonalności i udogodnienia. Co zmieniło się w przeciągu ostatniego roku i jakie mamy plany na najbliższe miesiące – o tym wszystkim opowiemy podczas konferencji.

“Z jakimi problemami mierzysz się w codziennej pracy”

Takie pytanie zadaliśmy naszym klientom w ankiecie, a tworząc agendę konferencji odpowiemy w poszczególnych prelekcjach na powtarzające się w jej wynikach odpowiedzi.

Podczas wydarzenia zaprezentujemy następujące tematy::

  • SaldeoSMART – zaufany partner w księgowości 
  • Zmieniamy się dla Was
  • Jak korzystać z najnowszych funkcji w SaldeoSMART
  • Zautomatyzuj swoją pracę z pomocą SaldeoSMART 
  • To proste! Przydatne narzędzia dla użytkownika
  • Wykorzystaj SMART wiedzę i rozwijaj swój biznes 

Dzielmy się wiedzą – panel dyskusyjny z udziałem gości specjalnych

Wymiana doświadczeń jest w dzisiejszych czasach jednym z najbardziej cenionych źródeł wiedzy biznesowej. Dlatego w tym roku przygotowaliśmy nowy format, konferencja zwieńczona będzie panelem dyskusyjnym “Technologia jako rozwiązanie problemów w organizacji pracy”.

Jak radzić sobie z problemami i jakie praktyki pomogą w ich rozwiązywaniu? Poznajcie prelegentów, z którymi będzie rozmawiał Adam Niewiedzioł z SaldeoSMART. 

Joanna Polońska – Project Manager w ASB Poland, ekspert z zakresu systemów ERP, od ponad dekady nieprzerwanie związana z planowaniem zasobów przedsiębiorstwa. W codziennej pracy łączy potrzeby świata biznesu z możliwościami, jakie dają systemy Enterprise Resources Planning. Z sukcesem przeprowadziła wiele projektów wdrożeniowych dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, obejmujących identyfikację potrzeb w zakresie systemów ERP, projektowanie indywidualnych rozwiązań dla firm z różnorodnych branż, wdrożenie i testy poimplementacyjne. Absolwentka Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada certyfikat PRINCE2® Foundation.

Anida Wargacka –  Dyrektor Biura Zarządu w Barg S.A. oraz Członek Zarządu Barg Serwis Sp. z o.o. (biura rachunkowego). Absolwentka Politechniki Radomskiej Wydział Ekonomiczny oraz Wyższej Szkoła Ekonomicznej w Warszawie, a także technik budownictwa (dokumentacja budowlana).Od prawie 25 lat związana z Grupą Barg. Do jej obowiązków należy zarządzanie organizacją obiegu dokumentacji oraz sprawozdań finansowych dla Zarządu.

Michał Gładysz – Prezes Zarządu Ardil Gładysz i Wspólnicy sp. z o.o. Księgowy od 18 lat, od lat 14 wspólnik biura rachunkowego specjalizującego się przede wszystkim w obsłudze spółek z branż IT i nieruchomości. Od zawsze entuzjasta informatyzacji i automatyzacji księgowości.Prekursor pracy zdalnej, na długo przed tym jak stała się ona koniecznością.

Ostatnia szansa na zarezerwowanie udziału!

Zapisy już tylko do piątku, 25 listopada , bezpłatna rejestracja możliwa przez stronę.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Specjalistka ds. Marketingu Internetowego, od lat związana z branżą IT i oprogramowaniem biznesowym. Zafascynowana ludźmi, którzy stoją za technologiami. W SaldeoSMART odpowiada m.in. za content marketingi i SEO, konferencje oraz rozwój współpracy z siecią partnerską. Słucha użytkowników i rynku, buduje relacje. Prywatnie wielka fanka muzyki na żywo i orkiestr dętych.
Poprzedni
Od kiedy obowiązkowy KSeF?
Następny
Jak zaoszczędzisz dzięki SaldeoSMART?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *