6 edycja Konferencji SaldeoSMART dla Klientów z kolejnym rekordem!

Udostępnij:
0
(0)

Już od kilku lat początek grudnia to w SaldeoSMART czas spotkań i rozmów z naszymi klientami. Również w tym roku zaplanowaliśmy dla biur rachunkowych oraz firm korzystających z SaldeoSMART wydarzenie on-line, które pozwoliło nam na prezentację nowych rozwiązań w systemie, wymianę doświadczeń oraz poznanie opinii na temat naszych aktualnych działań. Szczegóły tego dnia przedstawiamy w poniższym artykule.

Po 11 latach czas na duże zmiany

Rok 2022 to w SaldeoSMART czas wyznaczania nowych kierunków. Ewolucja w stronę nowoczesności i technologii już się dokonała, dlatego towarzyszące nam od 11 lat  hasło “ewolucja w księgowości” zastąpiło nowe, będące jednocześnie myślą przewodnią dla 6 Konferencji dla Klientów.
SaldeoSMART – zaufany partner w księgowości”, ponieważ mocno i nieprzerwanie wspieramy naszych klientów jako partner w biznesie i ekspert w branży. 

Konferencja w liczbach

1 grudnia to idealny czas na podsumowania mijającego roku, ale także świetny moment na to, aby zaznajomić uczestników wydarzenia z kolejnymi krokami w naszych działaniach, które podejmujemy pozostając w stałym kontakcie z użytkownikami SaldeoSMART.

Gospodarzem spotkania był dobrze znany uczestnikom naszych wydarzeń online – Patryk Oleszczuk – Koordynator Sieci Partnerskiej SaldeoSMART. Specjalnie z myślą o osobach korzystających na co dzień z aplikacji, opracowaliśmy serię wykładów w ramach 7 bloków tematycznych.
6 Konferencja SaldeoSMART dla Klientów to w skrócie:

  • 3 godziny merytorycznych wykładów
  • 10 specjalistów SaldeoSMART dzielących się z Wami swoją wiedzą
  • 3 partnerów merytorycznych
  • blisko 100 pytań
  • 3 lokalizacje –  Kraków, Gdańsk i Toruń
  • ponad 400 uczestników z całej Polski!

Na uwagę zasługuje rosnąca z roku na rok liczba uczestników wydarzenia, która w przypadku tegorocznej edycji przekroczyła 420 oglądających co stanowi o 73% więcej osób biorących udział w konferencji w stosunku do edycji 2021. Dziękujemy za Waszą obecność!

Z czym mierzycie się z swoim biznesie

Po raz pierwszy w programie wydarzenia zaplanowaliśmy dyskusję z ekspertami – reprezentantami trzech partnerów merytorycznych wydarzenia – firmy: BARG Serwis Sp. z o.o., ASB Poland oraz Ardil Gładysz i Wspólnicy Sp. z o.o . Inspiracją dla tematu rozmowy były zgłoszone przez naszych klientów problemy, które w przeważającej mierze dotyczyły braków kadrowych oraz trudności w zapanowaniu nad organizacją pracy.

Debatę poprowadził Adam Niewiedzioł, a o swoich doświadczeniach w temacie technologii i jej wpływu na organizację pracy rozmawiali: – Anida Wargacka – Dyrektor Biura Zarządu BARG S. A. Członek Zarządu BARG Serwis Sp. z o.o., Joanna Polońska – Project Manager ASB Poland oraz Michał Gładysz – Prezes Zarządu Ardil Gładysz i Wspólnicy Sp. z o.o.

Zapraszamy do obejrzenia całej dyskusji:

Konferencja w opiniach użytkowników SaldeoSMART

Uczestnicy wydarzenia chętnie dzielili się z nami opiniami dotyczącymi zarówno organizacji samego wydarzenia, doboru tematów prelekcji jak i w kwestii naszych działań na rzecz klientów. Na ich podstawie utwierdzamy się w przekonaniu, że idziemy w dobrym kierunku i skutecznie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom użytkowników aplikacji SaldeoSMART.

Dziękujemy Wam za wszystkie głosy, które stanowią dla nas cenne źródło wiedzy i pomagają kształtować plany dalszej pracy Zespołu SaldeoSMART.

Sprawdź NOWOŚĆ dla społeczności SaldeoSMART!

Nie mogłeś/aś być obecny/a na wydarzeniu?

A może chcesz obejrzeć jeszcze raz nagrania z wybranej prelekcji?

Jesteśmy na etapie opracowywania materiałów pokonferencyjnych, które już niebawem zostaną umieszczone w Centrum Pomocy SaldeoSMART.

Zapraszamy!

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Przejrzystość i funkcjonalność – release aplikacji mobilnej 1.25
Następny
Jak rozliczyć prezenty i eventy świąteczne dla pracowników?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *