Światowy Tydzień Przedsiębiorczości | 2+1 Akademia Przedsiębiorczości | SaldeoSMART

2+1 Akademia Przedsiębiorczości z SaldeoSMART

Udostępnij:
0
(0)

Już niebawem, od 14 do 20 listopada 2016r. rusza tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. SaldeoSMART włącza się w to wydarzenie w ramach 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która będzie miała miejsce 16 listopada 2016 w Gdyni.

2+1 Akademia Przedsiębiorczości z SaldeoSMART jako Patronem Strategicznym

SaldeoSMART już od początków swojej działalności wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu własnej działalności. Każda nowa funkcja jest tak projektowana, aby jak najlepiej odpowiadała na potrzeby użytkowników. Stąd także bardzo chętnie angażujemy się w inicjatywy, które wspierają i edukują przedsiębiorców. Nasz Zespół można spotkać z prelekcjami na wielu konferencjach czy wydarzeniach targowych, a w najbliższym czasie także na II edycji 2+1 Akademii Przedsiębiorczości, która odbędzie się 16 listopada w Gdyni. To wydarzenie jest zorganizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wystąpimy na nim z prelekcją „SaldeoSMART – o zarządzaniu dokumentami w firmie i sprawnej komunikacji z księgowością”, podczas której Edyta Wojtas powie, jak można sprawnie i efektywnie zorganizować w firmie obieg dokumentów i współpracować z księgowością.

Pełen program można zobaczyć na stronie wydarzenia www.akademiaprzedsiebiorczosci.com.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – o co chodzi?

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany w listopadzie od 2008 roku. Wydarzenie obejmuje swoim zasięgiem aż 180 krajów z całego świata. Ten międzynarodowy projekt ma jeden wspólny cel – promocję podejmowania biznesowych inicjatyw, świadomy rozwój i aktywizację przedsiębiorców i osób związanych z biznesem.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości swoje korzenie ma w Wielkiej Brytanii. Pomysłodawcami są Gordon Brown (premier Wielkiej Brytanii), Carl Schramm (prezes amerykańskiej Fundacji Kauffmana) i brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark. W Polsce Ogólnopolskim koordynatorem jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która koordynuje zaangażowane w tę ideę instytucje, organizacje, firmy i osoby.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszym, który oceni ten post.

Poprzedni
Rozliczanie zaliczek – wkrótce nowy moduł aplikacji
Następny
Aktualizacja SaldeoSMART – listopad 2016

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *